Multi medya sistem.

Araçta Navi marka sistem var,aracı aldığımda üzerindeydi.Tv çalışmıyor,navigasyon harita yok diyor.Güncellemek mi lazim reset mi atılır anladığım bir konu değil.Yardim lütfen..

nedimkolat

Moderator
Araçta Navi marka sistem var,aracı aldığımda üzerindeydi.Tv çalışmıyor,navigasyon harita yok diyor.Güncellemek mi lazim reset mi atılır anladığım bir konu değil.Yardim lütfen..
Tv anteni mevcutmu? Bazı cihszlarda haritayı SD kartan kullaniyor galiba cihazın modeline göre araştırmak daha dağlıklı olacaktır.

34 HM 1267

Anten var mi bilmiyorum da..on camin en sağ alt köşesinde üzerinde god yazan bir aparat var

Alper

Moderator
Navigasyon var fakat harita satın almanız gerekecek. Sitede hocamız konu altında paylaşmıştı oradan indirin bir deneyin. Tv konusuna gelince, genelde teyplerdeki dahili tv alıcıları Rus tv frekansına ayarlı ülkemizde parazit olarak gösteriyor bu yüzden. Sizin teypte de öyle olabilir.

ali

Moderator
Mahir önce cihaz Android mi , windows CE mi yoksa daha başka altpısı olan bir cihazmı?
TV den çok bir şey bekleme çünkü Tr de TV yayınları artık uydudan yapılıyor, cihazında uydu alıcısı yoktur, sanmıyorum.
Cihazda karasal yayın alıcısı vardır muhtemelen , ama Tr de karasal yayıncılık yapılmıyor bitik gibi bir şey.
O resmini verdiğin üzerinde GPS yazan şey GPS anteni bu arada, TV ile ilgisi yok.

Vallahi android değil,win hic değil.En iyisi baktirayım kendim cozemiyecegim..t.ederim arkadaşlar.

Alper

Moderator
Xetec DTM serisi sanırım bu. Bendeki Actyon'da Xetec DTM 665 vardı. Navigasyon için haritası güncel olmadığı için uydu konum bulamıyordu. Haritayı indirip deneme fırsatım olmamıştı. Harita için konuyu şimdi araştırıp yazacağım.