Merhabalar..

SsTeam

Yönetici
Tüm forum sakinlerine merhabalar;
Bir tesadüf eseri ssangyong markasıyla karşılaşıp önceleri actyon sports daha sonrada korando sports ile içimdeki pick-up ateşi yeniden körüklendiği için buradayım. Her ne kadar da yaşlı, İstanbula uzak, Mitsubishi Lancer kullanıcısı ve Fenerbahçeli olsamda umarım aranıza benide kabul edersiniz.

SsTeam

Yönetici
Merhaba Turgut bey aramıza hoş geldiniz bizim formumuz barış kardeşimin dediği gibi mevlana felsefesine göre kurulmuştur bizim için din dil siyaset vs hiç bir önemi yok insan olmak yeterlidir ( biz yaratılanı Yaradan da ötürü severiz)

SsTeam

Yönetici
teşekkür ederim arkadaşlar umarım uzun soluklu paylaşımlarda bulunabiliriz. bende işin açıkcası aksesuarlı bir korando sports sahibi olarak aranızda olmayı çok isterdim ancak kendi aracımı alalı daha 8 ay oldu ve hala bankaya kredi ödüyorum :) siz değerli kullanıcıların tecrübe ve fikirleri doğrultusunda umarım kısa süre sahip olabilirim.
Forumu dolaştığım kadarıyla sizlerin topluluk oluşturma birlik olma ve hatta club kartı çıkartma fikirleri buluşma organizasyonları çok güzel. Umarım bende bu tür sosyal organizasyonlarınızda yer alabilirim.

SsTeam

Yönetici
çok teşekkür ederim davetin için ama tam okulların açılışına denk gelmiş eşimle kızım okula başlıyorlar pazartesi günü kısmetse birdahaki buluşmada görüşürüz.
bu arada gördüğüm kadarıyla forumda herkes kendinden birşey katmaya çalışıyor benimde bu çorbada tuzum olsun isterim.
ben ankarada özel bir hastanede çalışan doktorum. sağlığı ilgilendiren sorularınıza gerek forum üzerinden gerek isteyen olursa telefonumu verip konuşarak cevap vermek isterim. hatta ankarada olan arkadaşlara bizzat yardım etmek isterim.
illa lancerim var diye sizlerden ayrı durmanın manası yok değilmi :)

SsTeam

Yönetici
çok teşekkür ederim sizlere. şimdilik aracım olmadığından tecrübe yada kullanıma ait birşeyler paylaşamıyorum ancak forumu sürekli takip edip yazdıklarızı okumaya gayret ediyorum. daha öncede söylediğim gibi sağlıkla ilgili bir sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım onun haricinde sosyal projelerinizde yer almak yada sizlerle yeni projeler oluşturmak hoşuma gider. hatta ilgilenen olursa birkaç fikrimide paylaşmak isterim sizlerle :)
birde gördüğüm adarıyla çoğunluk İstanbulda acaba Ankarada olan aradaşlar varmı tanışmak isterim.

Ilhami bey mrb....
Size birşey sormak isiyorum. Bolu ya yetkili servise 80 bin bakımına gelmek istiyorum. Servis ile ilgili söyleyebileceğiniz bir şey olur mu. Iyi kötü anlamda....tşk...

camouflage

Moderator
Başka servislere gidip kıyaslama yapamayacağım için, kefil olabileceğim bir servis değil.
Bende 2 seferdir gidiyorum.
Babası gerçekden iyi bir usta ama ters adam. Oğlu ise cana yakın, diyolağa açık.
Geldiğinizde ararsanız beraber gideriz. İletişim bilgilerimi özel mesaj ile gönderiyorum.

teşekkürler ilginize...
benim bakıma gelişim ekim ayını bulacak gibi. yine de zamanı gelince haber ederim. müsait olursanız tabiki...
görüşmek üzere...

camouflage

Moderator
teşekkürler ilginize...
benim bakıma gelişim ekim ayını bulacak gibi. yine de zamanı gelince haber ederim. müsait olursanız tabiki...
görüşmek üzere...
Geldiğinizde ararsanız servis bana 1.5 km.

Hoşbulduk komşu müsait bir zamanda dağda yada cankurtaranda bir kahvaltıda buluşup sohbet etsek nasıl olur :
Genellikle h.sonları dağda oluyorum. Siz de temiz hava almak isterseniz beklerim :)