merhaba arkadaşlar

• Konbuyu başlatan maltepeliyiz
  • Başlangıç tarihi
M

maltepeliyiz

ben barış istanbul anadolu yakasın dan fort transit kullanıyorum ssangyong için önerileriniz nelerdir.

SsTeam

Yönetici
Merhaba Barış bey üyeliğiniz hayırlı olsun. Benimde 2012 yılında 1 yaşında, garantili, herhangi bir sorunu olmayan ve 110 luk dolu model connectim vardı. Herşey izinli günümde arkadaşımın telefonla beni arayıp kendisi için; birlikte araba bakmaya gitmemi rica etmesiyle başladı. Çocukları eve bıraktıktan sonra arkadaşımı aradığımda ssangyong bayisinde buluşalım dedi. Bayinin yol güzergahı gereği arka tarafından dolaşmam gerektiğinden, eski ve çukurlu yoldan gitmek zorunda kaldım. Haliyle Connectlerde bulunmayan süspansiyon sisteminden dolayı 550-600 metrelik yolu 35-40 km gibi suratle gittiysemde yol zıplamaktan işkenceye döndü. Oraya vardığımda arkadaşıma test sürüşü teklif ettiler. Ve aynı arka yoldan test sürüşüne çıktık. Test aracı oto. vites K.sports. Araca bindiğimde motor sesi yok denecek kadar az olduğundan satış elemanına ilk sorum: Benzinli mi bu araç??:D Zira ford'un motor sesini biliyorsunuz. Dönüşte arkadaşım benim kullanmamı istedi. Bense ona; gerek olmadığını zaten alacak olanın kendisi olduğunu belirttim. Israrı üzerine direksiyon başına geçtim. O eski çukurlu yollardan ford la 40 km.yi geçemezken (zıplamaktan); K.Sports ile 100 km. ile hissetmeden geçtik. Ne içeriye ses alıyor, ne de bir sarsıntı. Virajlara savurmadan rahatlıkla girebiliyor. Neyse ki bayiye geldik, ben arkadaşıma: 2 araba alsak indirim yaparlar mı??
Ve uzun bir pazarlıktan sonra 3 arkadaş aldık. 2 K.Sports, 1 Korando aldık.

Atiklik açısından ford dan daha atik olduğu kesin, ses zaten fordun sesinden gaza basamıyordum çok gürültülü çalışıyor. Bagaj konusu bugüne kadar sığdıramadığım birşey olmadı:p.

Tabi siz hangi modeli düşünüyorsunuz belirtirseniz muhtemelen diğer arkadaşlar da yorum yapacaklardır. Benim K.sportsa yönelik başka bir üye için yazdıklarımı da sitemizden görebilirsiniz. http://www.ssangyongclubtr.com/ssangyong-korando-sports-12/ssangyong-korando-sports-alacagim-bilgi-lutfen-438.html

saygılar.