HABER Marmara Üniversitesinde Kavga

SsTeam

Yönetici
Burnumuzun dibindeki Marmara Üniversitesi sabah saatlerinde karışmış, bazı öğrenciler yaralanmış.
Ne oluyor yaww...


Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'nde gelen son dakika haberlere göre sabah saatlerinde karşıt görüşlü öğrenciler arasında kavga çıktı. Olayda 2 öğrenci yaralandı.

Kampüsün girişinde bulunan polis birimlerinin önünde gerçekleşen saldırıda Ogün Yıldız ve Ferman Yıldız'ın, kafalarına ve ellerine satırın ters tarafının isabet etmesi sonucu yaralandığı öne sürüldü. Hastaneye kaldırılan yaralı öğrencilerin durumunun iyi olduğu öğrenildi.
(internethaber alıntı...)
 
V

vedaterdönmez

Allah o günleri tekrar göstermesin kötü günler di [emoji20]

president
 

SsTeam

Yönetici
inşallah bu tür ayrımcılıklar olmaz 21. yüzyılda medeniyeti , demokrasiyi bu şekilde kucaklamamalıyız. her fikir kendi içinde iradeye sahiptir , kimse kimsenin hakkına tecavüz etmemeli , bu olursa yaptırımı çok ağır cezalar ile ilgili suçlulular ADİL bir şekilde cezalandırılmalı. Adalet , her tarafa her kişiye eşit dağıtılmalı. kavga dan çok çekti bu yurt , hep geriye gittik , banaz düşünceler tekrar hortlatılmamalı, akıllı milletiz , iç ve dış etkenlerin oyununa gelmemeliyiz. birlik içinde , problemi kendi içimizde halledebilecek akıl ve cesaretimiz var. bunu uygulamaya dökmeliyiz.

Allahım ! sana inandık ,senin rızanla nefes alıp yaşıyoruz. Kirli oyunlar peşinde olan kişilerin kibirleri , egolarına bizleri, gençlerimizi , evlatlarımızı alet etme. Vatana zararı dokunan herkese doğru feiller ver yarabbi. Aklı selim , salim kafayla çözümlerimizi bulmamız için bize yol göster. Gösterdiğin yolda doğru ilerleyebilmek için bize güç ver. Altından kalkamayacağımız , geri dönüşü olmayacak hareketlerden bizi sakın, sakınabilmemiz için aklımızı doğru kullanabilmemizi sağla yarabbi.
Vatanımızın 1 karış toprağı için Şehitlerimizin , gazilerimizin verdiği çabayı boşa harcattırma yarabbi. Vatanına, milletine hainlik edeceklere karşı bizi önceden haberdar eyle , uyanık tut , muzaffer olabilmemiz içinde bize kuvvet ver yarabbi.

İçimden geldi dua etmek istedim , her gece ettiğim duanın bir kısmı , allah yüce vatanımızı , milletimizi her türlü şer'den korusun.
 
O

orçun81

Pkk serefsizlerine karşıt görüş diyorlar ya benim aklım conta yakiyo. Ne hallere düştük Allahım sen bana sabır ver
 

cavdare

Moderator
sol sağ kalmadı,, artık gruplar herşeye karşı-
artık insanlar otobüs yakmak için - durakların camlarını kırmak için her bahaneyi kullanıyor-
kimi kürtlere özgürlük diyiyor-kimi kobani- kimisi ağaçları bahane ediyor- kimibeşiktaş, fener galata, ...
ne dediğinin önemi yok yapılan şey aynı, gördüğüne vur- bulduğunu kır....sağ ve solun uç değerleri artık ortak hareket edebiliyor, aynı çatı altında toplanabiliryor, vekillerimiz bize nasıl yenir onu öğretiyor.....
haberleri izledikçe karamsarlık basıyor, doğru değil ama kafamızı kuma gömmekten başka çare yok, düzeltmeye gücümüz yetmiyor- dil ile düzeltelim desek kimse kimseyi dinlemiyor,, yapabildiğimiz tek şey kalbimizle buğzetmek,,, bu milleti birbirine düşüren, devlet malına zarar veren, devlet içinde olup devlete düşman olan herkeze-her gruba buğzetmek,
ALLAH niyetlerimizi- düşüncelerimizi hayreylesin- kötü niyetlilere fırsat vermesin...
 

Üst