Kyron Xetec Dtm 665 için İgo8

merhaba arkadaşlar xetec 665 için igo 8 kullanıyorum birkaç arkadaşa özelden klasörleri verdim bazı arkadaşlarında istediğini görüyorum
adminim burada bu klasörleri paylaşmam da bir sakınca varmı yoksa isteyenlere mailden yardımcı olamaya devam mı edelim saygılar

arkadaşlar burada paylaşmamda sakınca olmadığı için linkleri veriyorum
navigasyon klasörünü indirip map klasörüne aşağıdaki map klasöründekileri atıyoruz umarım faydalı olur
https://cloud.mail.ru/public/4Fpe4f226XfW/Navigation.rar
https://cloud.mail.ru/public/803c8d85f6da/map.rar

birde internette 2016 başarsoft haritaları poileri var indirip deneyebilirsiniz bendeki 2014 yılına ait olması lazım

levent ertek bey in güncellediği igo 8 ve 2017.03 tarihli haritaları aşağıdan indirebilirsiniz kendisine teşekkür ederiz
https://yadi.sk/d/KsdMK6243KabWu

Son düzenleme:
Cevap: xetec dts 665 için igo8

alper bey ben arabayı aldığımda navigasyon lisansı yoktu çalışmıyordu merter elektroniği aradım navigasyonu istiyorum dedim dediler paralı bende elimde faturanız var dedim ben güncelleme istemiyorum sadece ilk alındığında çalışan navigasyonu istiyorum dedim olmaz dediler bende kızdım rus forumun birisinden bulup başka bir hafıza kartına yükledim güncel map leride başarsoftun sitesinden indirdim şuanda kullanıyorum tek eksiği radyo açıkken navigasyon sesi çalışmıyor radyoyu kapatmak gerekiyor

Osman bey bana da gönderebilirseniz sevinirim. navigasyon zaten bişey göstermiyo diye içindeki hafıza kartını değiştirdim, içine de bol miktarda film müzik yükledim :D

Alper

Moderator

alper bey ben arabayı aldığımda navigasyon lisansı yoktu çalışmıyordu merter elektroniği aradım navigasyonu istiyorum dedim dediler paralı bende elimde faturanız var dedim ben güncelleme istemiyorum sadece ilk alındığında çalışan navigasyonu istiyorum dedim olmaz dediler bende kızdım rus forumun birisinden bulup başka bir hafıza kartına yükledim güncel map leride başarsoftun sitesinden indirdim şuanda kullanıyorum tek eksiği radyo açıkken navigasyon sesi çalışmıyor radyoyu kapatmak gerekiyor
Osman Hocam. Zahmet olmayacaksa bana gönderir misiniz?
alpersakalli35@gmail.com

Alper

Moderator
Cevap: xetec dtm 665 için igo8

İlk link ölü fakat 2. Linki indirdim hocam. En kısa zamanda deneyip buradan paylaşacağım. Teşekkürler.

toranaga

Moderator

En güzel navigasyon apple telefonunki. Sürekli güncelliyor ve ne hikmetse Türkiyedeki sokak adlarına, karayolu olmayan eski tabirle çılga yollara, özel amaçlı açılan karayollarında kaytlı olmayan yollara, her türlü dağ yollarına varıncaya kadar biliyor. Ayrıca çekim gücü çok yüksek benim nokia telefonumun çekmediği yerde aynı şebeke apple çekiyor vallahi dostlar. Bu adamlar bizi gözetleme kapasitesinin üzerine çoktan çıkmışlar. Herşeyimizi biliyorlar diye tahmin ediyorum. Kısa zaman önce 2.750 Km.yi bulan tatil ve gezi planını uyguladım. İç Anadolunun bozkırlarında dağ tepelerinde kestirme dağ yollarında vb. denenmiştir. Bir ara aha dedim navigasyon sı..tı ama hayır kardeşim biliyormuş. Birde telefonun çektiği yerde belirlenen yol rotasını hafızasına kaydediyor ve telefon çekimi kaybolsa da o rotada seni götürüyor. Yanlış yola saparsan ve çekim yoksa yeni rota çizemiyor ve tekrar önceden belirlenen rotaya yönlendirme yapıyor.

Son düzenleme:

legionee

Moderator

16 gb adaptörlü microSD bir Kingston ısmarladım. Şimdi kaldı İgo8 yüklemek. Linkler bitmiş. Nereden tekrar ulaşabiliriz?

Alper

Moderator

16 gb adaptörlü microSD bir Kingston ısmarladım. Şimdi kaldı İgo8 yüklemek. Linkler bitmiş. Nereden tekrar ulaşabiliriz?
Ben garanti olsun diye indirmiştim abi. Gmail varsa 570MB Drive bağlantısı olarak gönderilebilir diye düşünüyorum.