Kyron ve Ssanyong logoları hk.

Merhabalar arkadaşlar,

2008 Ssanyong Kyron sahibiyim. Aracımın arkasında Ssangyong ve Kyron yazıları önceki sahibi tarafından çıkarılmış.

Tekrardan yapıştırmak istiyorum nereden temin edebilirim orjinalini bilginiz var mı?

Birde anahtarlık istiyorum yine ssanygyong ama hiç biryerde bulamadım.

Şimdiden teşekkürler.

ahmetersin

Moderator
Çıkmacılara yönelebilirsiniz; her nekadar ufak bir ürün olsada kuvvetli ihtimalle değecek bir parada satılmıyordur. Aliexpress de bulmama gibi bir durum olacağını pek sanmıyorum. En son çözümde serviste mutlak suretle bulunur diye düşünüyorum. Anahtarlıklarıda aliexpressde görmüştüm ancak çok yaygın bir marka olmadığı için bulmanız biraz zor olur ancak internette çok çeşit olmasa dahi bir kaç çeşit bulunabilir

Teşekkür ederim aliexpress ten hallettim anahtarlık ve Sibop kapağı siparis ettim. 6 dolar gibi bisey 2 ayda geliyomus

Ssangyong ve kyron yazıları için dediğiniz gibi gereksiz rakamlar var ortada vazgeçtim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Omeer14

Moderator
O tür nikelajlı yazılar maliyeti 2 tl lik ürün olmasına rağmen 100 tl gibi rakamlara satılır malesef.aliexpreste ise saçma bi fiyatı var.bence yazıyı tabelacılarda nikelajlı pvc ile cnc de çıkartmanız

Sent from my iPhone using Tapatalk

evgo

Moderator
kağıthanedeki bauhause da tek tek harfleri alıp yapıştıra bilirsiniz her boy var