Kyron Kaza

YvzNazli

Moderator
Tuzla daki Şubenin orda yatıyor. Araç kimin, başına ne gelmiş bi bilgim yok.
Saygılar 😊😊

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugurdeniz

Moderator
Yavuz kötü niyetli değilsin elbetteki ama kazalı aracın plakasını karartsaydın keske.
Sahibi,bilinmesini istemeyecek olabilir.

toranaga

Moderator
Benim kanımca kamyon-kamyonet vb. türü arkası profil aksamlı bir aracı sollarken öndeki aracın ani kırması yada sollama şeridini daraltması sonucu kasanın köşesi ile sol ön far altından çarpışma olmuş ve sağ taraftan ise kaza yapmamak için tretuvarlara yanaşması sonucu sürtünme izi var diye düşünüyorum. Mayk hammer gibiyim yavvvvv. (Haa birde yolcu hava yastığı açılamamış mı bana mı öyle geldi...

YvzNazli

Moderator
Uğur abi kusura bakma ben onu düşünemedim okuldayım şimdi eve gidince düzeltirim. Ancak araç uzun süredir orda yatıyor yapılacak gibi durmuyor. Yolcu hava yastığının kapağı açık ancak yerinden çıkıp şişmiş mi yoksa sadece kapağı mı açılmış bilmiyorum.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bariskonor

Moderator
Benim kanımca kamyon-kamyonet vb. türü arkası profil aksamlı bir aracı sollarken öndeki aracın ani kırması yada sollama şeridini daraltması sonucu kasanın köşesi ile sol ön far altından çarpışma olmuş ve sağ taraftan ise kaza yapmamak için tretuvarlara yanaşması sonucu sürtünme izi var diye düşünüyorum. Mayk hammer gibiyim yavvvvv. (Haa birde yolcu hava yastığı açılamamış mı bana mı öyle geldi...
Ağabey.
Bu kazanın anatomisini bu kadar iyi çıkarıp yolcu airbag'inin açılıp açılamadığını bilememeni esefle kınıyorum :) :) :) :)