Kyron için İsofix Bağlantı Demiri

legionee

Moderator
Kyron'a takmak için aldığımız sıfır kutusunda isofix demiri aracı sattığım için bende kaldı. Sattığım kişinin de çocuk koltuğuna oturacak yaşta çocuğu yoktu, o yüzden 2 yıl önce aracı ilk aldığımdaki montajını yaptığım isofix demiri de ben de kaldı. Kısacası biri sıfır ambalajında ve diğeri kullanılmış iki adet isofix bağlantı demir aparatı var. İhtiyaç sahibi babalara duyurulur :smug:

Kyron'a takmak için aldığımız sıfır kutusunda isofix demiri aracı sattığım için bende kaldı. Sattığım kişinin de çocuk koltuğuna oturacak yaşta çocuğu yoktu, o yüzden 2 yıl önce aracı ilk aldığımdaki montajını yaptığım isofix demiri de ben de kaldı. Kısacası biri sıfır ambalajında ve diğeri kullanılmış iki adet isofix bağlantı demir aparatı var. İhtiyaç sahibi babalara duyurulur :smug:
Yakinda kyron alma ihtimalim var, alirsam mutlaka iletisime gecerim.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

legionee

Moderator
Elimde Kyron da vardı ama o taze bitti malesef :laz-2:
İnşallah hayırlısı ile gönlünüze göre rastgelir. Tekrar görüşmek üzere.

legionee

Moderator
Ben ucuna sanayide iki tane emniyet kemerinden uzatma yapıp çelik dikdörtgen kaynak yaptırdım. Çelik levha ile de yaptırabilirdim ama bu daha pratik kullanımlı ve az yer kaplar oldu. O şekilde arkada bagaj tentesi takılan ayaklara monte ediyordum kendim. İstediğim zaman çıkarabiliyordum. İkinci isofix demirini yine sıfır aldım ama onu da Kyron'a adapte edemeden aracı satıp Rexton aldım. Yani elimde bir hazır bir de ambalajı açılmamış isofix demiri var.

Son düzenleme:
Merhaba, elinizde varmi acaba hala ?
İsofix bağlantı aparati, ford focus için satılan aparat tadil edilerek yapılabilir. Ben hafta sonu gerekli tadilatı yaparak monte ettim. Tadilat ile ilgili çalışmaya ait görüntülere drive2.ru sitesinden ulaşabilirsiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam,Fiyat ve aparatin nasil takılacağı konusunda bilgi verebilirmisiniz. Kendimizin takabilecegi türden bir seymi yoksa sanayide mi taktirmak gerekecek?

Hocam,Fiyat ve aparatin nasil takılacağı konusunda bilgi verebilirmisiniz. Kendimizin takabilecegi türden bir seymi yoksa sanayide mi taktirmak gerekecek?
Ben aparatı 150 tl ye aldım. İki adet 3 mm kalınlığında saçı büküp delikleri açtım. 2 adet vida ile bagladim . Linki incelerseniz basit bir işlem olduğunu görürsünüz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi