Kyron Fren Balatası Tavsiyesi

arkadaşlar öncelikle slm.lar,

2011 Kyron modele sahibim arabamdan çok memnunum ön ve arka balataları değiştirmem gerekiyor Ankara YMY Şahsuvaroğlu 1000 TL istedi balata fiyat değişimi bana pahalı geldi nereden tedarik etmeliyim önereceğiniz bir yer varmı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok tşkler....

arkadaşlar öncelikle slm.lar,

2011 Kyron modele sahibim arabamdan çok memnunum ön ve arka balataları değiştirmem gerekiyor Ankara YMY Şahsuvaroğlu 1000 TL istedi balata fiyat değişimi bana pahalı geldi nereden tedarik etmeliyim önereceğiniz bir yer varmı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok tşkler....
Ben yerli malı kullanıyorum arazıyede cıkıyorum bayır asagıya yuklu de ınıyorum sıkıntı yok on arka 100 tl civarı vermiştim sık sık balata degısırm ancak yerlı malı olanlar yınede asınmamıs oluyor cok abartmaya gerek yok bence aloparçadan, n11 vs aratın sıze gore en uygun fıyatlısını yada daha kalıtelısını alabılırsınız 1000 tlye gerek yok

Bu arada dısklerınız de asınma varsa tornalatın oyle balataları takın

Son düzenleme:
Selam,
Uygun ve kaliteli istiyorsaniz Sangsin marka iyidir kore malidir.

Trw ve bosch markalar tartismasiz iyidir fiyatlari on arka takim 500-600tl civarinda.

YvzNazli

Moderator
Bende sangsin hi-q balata kullandım. Gayet güzeller ses çıkartmıyorlar. Parçayı Sanayiden numune ile alabilirsiniz. Kolay bulunuyor Hyundai Starex ile aynı ürün.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2010 kyron aldığımda üzerinde yan sanayi balatalar vardı diskler yeni sürülmüş tarla gibiydi orijinali ile değişince hem tutuş farketti hem de diskler düzeldi sonra bir gün antakyada ön balatalar bitip de arkadaşim olan usta adana servise bu şekilde gidemezsin deyince ön balataları sanayiden starex ile aynı olanla değiştirdim ama serviste açıp gösterdiklerinde ayni olmadiğını ve tam oturmadığı için de yarim tuttuğunu ve yarım aşındığını görüp orijinal taktırdım. çok zorunluluk yoksa serviste değiştirin, eğer bulabiliyorsanız ebay'dan orijinal bulun derim. zorunlu durumda takin ama aynı güvenliği sağlamadığını da lütfen bilin. iş görür evet ama biraz tedbirli gidin. saygilar, kazasız sürüşler

Sent from my MI 6 using Tapatalk