KYRON dan REXTON a terfi ettim

merhaba arkadaşlar uzun zamandır rexton almak için fırsat kolluyordum (admin bile satmışken biz yeni aldık iyimi yaptık bilmiyorum) 2011 kyronu satıp 68000 km de 2013 rexton platinum aldım.Yaklaşık 2,5 aydan beri kullanıyorum kyronla karşılaştırırsam artı ve eksileri var konfor olarak rexton bir tık üstün kyron sessiz bir araç ama rextonun hiç sesi çıkmıyor yakıt olarak rexton daha fazla yakıyor oturum pozisyonu olarak kyron daha iyi bana göre rextonun oturma mesafeleri kısa ve daha alçak kyronun iç göğüs ve kolçak vites düzeni daha güzel rextonda alışamadım vites çukurda kolçak daha kısa rextonun içi binek otomobillerin konsolu gibi geliyor
kyron hiç üzmedi beni umarım rextonda üzmez

toranaga

Moderator
Güle güle kullanın. Araç çok güzel duruyor. (Maşallah) Kazasız belasız sürüşler dilerim.

merhaba arkadaşlar uzun zamandır rexton almak için fırsat kolluyordum (admin bile satmışken biz yeni aldık iyimi yaptık bilmiyorum) 2011 kyronu satıp 68000 km de 2013 rexton platinum aldım.Yaklaşık 2,5 aydan beri kullanıyorum kyronla karşılaştırırsam artı ve eksileri var konfor olarak rexton bir tık üstün kyron sessiz bir araç ama rextonun hiç sesi çıkmıyor yakıt olarak rexton daha fazla yakıyor oturum pozisyonu olarak kyron daha iyi bana göre rextonun oturma mesafeleri kısa ve daha alçak kyronun iç göğüs ve kolçak vites düzeni daha güzel rextonda alışamadım vites çukurda kolçak daha kısa rextonun içi binek otomobillerin konsolu gibi geliyor
kyron hiç üzmedi beni umarım rextonda üzmez

Abi hayırlı olsun, araç çok güzel ve diri duruyor. MaşaALLAH, hayılısı ile güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kyrondan fazla yakıyor demişsiniz, shiçi verisi nedir aracın ? Kaç lt yakıyor ?

Bir de özel değilse, kaça mal oldu araç size?

Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun aracınız çok güzel, Kyron 'da bir şeytan tüyü var zaten bizde 4 yıldır elimiz gitmedi yeni araç almaya.

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim 105000 tl ye aldım kyronum çok temizdi 55000 tl ye verdim biraz düşük gitti ama rextonu kaçırmak istemedim yakıt konusunda tam ölçüm henüz yapmadım ama kyron 8-8,5 lt yakarken rexton 10 lt yi geçiyor

Hayırlı olsun aracınız çok güzel, Kyron 'da bir şeytan tüyü var zaten bizde 4 yıldır elimiz gitmedi yeni araç almaya.
ne yalan söyleyeyim bende özlemiyor değilim kyronu rexton güzel araç ancak forumda üstatlardan birisininde yazdığı gibi 1 rexton 2 kyron ediyor buna değer mi ? tartışılabilir.

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim 105000 tl ye aldım kyronum çok temizdi 55000 tl ye verdim biraz düşük gitti ama rextonu kaçırmak istemedim yakıt konusunda tam ölçüm henüz yapmadım ama kyron 8-8,5 lt yakarken rexton 10 lt yi geçiyor
Hocam bu araç için 10lt bence makul, hatta iyi bir değer şehir içinde.

Bende Captiva var 13-14 görüyorum şehir içinde. Kmde 18-20 kuruş fark yapar ki, ciddi bir değer.

Tekrar hayırlı olsun yeni aracınız. Bu arada Kyron'uda merak etmedim değil. Ne güzel araçmış böyle ya...

ahmet bey kyron bu fiyatlara bedava eksiklikleri yokmu var tabiki 60000 tl ye tank alıcaksınız değiştirmeyi düşünüyorsanız hiç düşünmeden kyron alabilirsiniz yedek parçası ucuz bulunabilir kullanımı rahat şanzımanı çok güzel vites geçişlerini hissettirmez sessiz motor

ahmet bey kyron bu fiyatlara bedava eksiklikleri yokmu var tabiki 60000 tl ye tank alıcaksınız değiştirmeyi düşünüyorsanız hiç düşünmeden kyron alabilirsiniz yedek parçası ucuz bulunabilir kullanımı rahat şanzımanı çok güzel vites geçişlerini hissettirmez sessiz motor
Abi nasip olursa, bizim gönlümüzdeki Rexton. Ama tabi nasip kısmet, Rabbim ne nasip eder bilinmez.

Ama siz bile kyron'u hala beğeniyorsanız, demek ki cidden güzel araçmış...

Abi nasip olursa, bizim gönlümüzdeki Rexton. Ama tabi nasip kısmet, Rabbim ne nasip eder bilinmez.

Ama siz bile kyron'u hala beğeniyorsanız, demek ki cidden güzel araçmış...
inşallah nasib olur benim demek istediğim fiyata göreydi fiyat konusunda sıkıntı yoksa tabiki rexton almak daha mantıklı

YvzNazli

Moderator
Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın güzel tercih yapmışsınız.

1 Rexton 2 Kyron etmez ayrı mesele. Ama bence Kyron satıldıktan sonra alınacak tek arabada Rexton W .

SsangYong maceramız 4x2 Manuel Kyron ile başlamış, 1.5 yıl kullandıktan sonra satıp 4x4 Limited Rexton W aldık 2 yılı aşkın süredir birlikteyiz.
Rexton W bi tık fazla yakar ama emin olun yaktığını hakediyor.
İki aracı özetleyecek olursam Kyron hınzır bir serseri, Rexton W mahallenin ağır abisi bir nevi Kabadayı.

cavdare

Moderator
kyron yerine rexton II de alınabilir...yakıt 9-13 lt arası...vergi genel olarak indirime girdiği için bir alt dilimden ödüyor...Mercedes motor ve şanzıman(Mercedes ne kadar iyidir o ayrı konu)...
lx spr paket bulursanız ön arka ısıtmalı koltuk 186 hp sunroof.....
ama fazla oynamaya gelmiyor...yükseltecekseniz getle 3 cm den sonrası fazla geliyor...tabi lastik ve kupa ile ekstra yükseltme yapılabilir...