Kyron 2010 Model Araba Şehir İçi Mazot Işığı Yandığında Kaç Km Daha Gider ?

K

kamptutkusu

Benim de en merak ettiğim sorudur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nedimkolat

Moderator
Okadar uzun kullanımı pek tavsiye edilmez. Depoyu sıyırıp nevar ne yok filtreye doldurmanın gereği yok. Ne kadar gittiğı tartışılır. Denemiş olmak için yolda kalana kadar devam etmek gerekir.

Ideal Tab 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Okadar uzun kullanımı pek tavsiye edilmez. Depoyu sıyırıp nevar ne yok filtreye doldurmanın gereği yok. Ne kadar gittiğı tartışılır. Denemiş olmak için yolda kalana kadar devam etmek gerekir.

Ideal Tab 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevabın İçin Teşekkür Ederim Abi. Sadece Denemek Amaçlı Sordum Tahmini Bi Rakam Söyleyebilirmisin Ben Başkasından Duydum 40 KM Daha Gider Dediler Ne Diyorsun Bu Soru Hakkında

cavdare

Moderator
uzun yolda actyonsports la 100 km gitmişliğim var....bence şehir içinde 60 a kadar rahat gider....tabi yolda kalırsan sorumluluk senin :)

YvzNazli

Moderator
Kullanmaya bağlı olarak çok değişiklilik gösterir de siz gene depoyu çeyreğin altına pek düşünmeyin derim. Nedim abi her zaman ki gibi doğru söylüyor Enjektör olsun pompa olsun zarar görür, böyle aksiyonlara gerenk yok [emoji4]

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

legionee

Moderator
Ben de çeyrek altına indirmem ama geçenlerde alamayınca ışık yandıktan sonra Opet'e kadar 40 km gittim. Şimdiye kadar bu ikinci ışık yakmam.

Ben mecburiyetten isik yandiktan sonra benzin istasyonu bulamadım zar zor istasyona girdim 25 km falan gitti, gittigim yerde hem yuksek bir daga tirmandim hem de yokus asagi indim surus vs bir suru faktor var, sehir ici tuketim daha fazla oldugu icin daha erken bitebilir mazot.

Bu işin standartı aslında her araçta 100 km 'dir... Yolun durumuna göre aşağıya da inebilir yukarıya da çıkabilir.