Korando'nun Fiyatları Belli Oldu

ahmetersin

Moderator
Yeni Korando'nun fiyatları belli olmuş az önce sitesinden baktım.

Fiyatları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir??

YENİ KORANDO C
YENİ KORANDO C 4X2 6/MT76.750
YENİ KORANDO C 4X2 6/AT82.250
YENİ KORANDO C 4X4 6/AT87.950

SsTeam

Yönetici
Fiyatlar bana biraz yüksek geldi. Bu fiyatlarla tutanabilmesi biraz zor gibi çünkü muadili çok araç var.
Bir de Ssangyong'ın bu sınıf için 1.6 motoru getirmesi gerekiyor. Senelik vergiler bu sınıfta başka araçlara yönlendiriyor insanları.

M

masteryoda

Aslında 2-3 aydır aracımı değiştirmek için bakınıyorum. İkinci el az kullanılmış araçlara bakınırken yeni Korando'nun geleceğini öğrenince beklemeye başlamıştım.
Yalnız bu fiyatlarla Korando C benim listemden çıkmış bulunuyor. Şahsuvaroğlu aracın donanımını düşürüp (bkz eksik hava yastıkları), fiyatını bu kadar yükselterek kendi bacağına sıkmış oldu bence.

SsTeam

Yönetici
sadece fiyat değil otomatik vitesteki problemide köklü olarak çözmeleri lazım eğer yeni-makyajlı kasada da aynı şanzıman kullanılıyorsa.. ben 2012 korando c yi verdim rexton aldım.. aslında yağmrdan kaçtık doluya tutulduk. rexton çok güzel bir araç ama çıkan problemler korando dan aşağı kalır değil. korando otomatik vitesteki sorunları ancak 1,5 yıl sonra yumuşatabildiler vuruntular vs. hala devam ediyordu ve araç oldukça kasılıyordu.. bence km yapmış bir araç ile (yaklaşık 10 bin) şehir içi dur kalk trafikte iyice ısınmış şanzıman ile deneme sürüşü yapmadan karar vermeyin derim..

SsTeam

Yönetici
yeni gelecek 1.6 motorlu dizel sıv 1 beklemedeyim simdilik . bencede korando ıcın rakam yuksek .

korandosports

Moderator
bence daha sıv 1 veya 2 nin gelmesi hala çok uzak bence buda sut 1 gibi ucuzlaştırılarak seri üretime geçer aynı korando sportsta olduğu gibi

atalay

Moderator
Bencede 1.6 motoru bu araca uygulasalardı guzel olurdu. Bide kyronu yeniden makyaj yapıp cıkarsalar iyi olurdu. Fiyatlar yüksek sürümden kazanıp isim yapsa piyasası hızlanır aracların.

Merhaba ismim Ersin Güngör korando otm almak istiyorum otm sorunları demişsiniz ne sorunları yaratıyor acaba 2013 150000 de araç bakıyorum önerir misiniz çok sıkıntı çıkartır mı bana ?