Korando Vip Lüks Taşımacılık

SsTeam

Yönetici
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yasal izni ile kurulan ''Vip İstanbul lüks taşımacılık'' firmasının, Şahsuvaroğlu firmasından aldığı, Ssangyong marka araçların teslim töreni Şahsuvaroğlu Maltepe şubesinde yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 445

Anadolu yakası Özel halk otobüsü şirketi Öztaş AŞ.'nin işletmecileri, girişimci iş adamlarının kurduğu 'Vip İstanbul lüks taşımacılık'' firmasının yönetim kurulu Başkanı Neşet Sönmez ile genel müdürü Gültekin Börekçi, Şahsuvaroğlu Maltepe şubesinden aldığı 26 adet Ssangyong marka aracı teslim töreni, dualar eşliğinde kurban kesilerek görkemli bir şekilde gerçekleştirildi.

Kurucular arasında Yönetim Kurulu üyesi Sultanbeyli Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Doğan Yılmaz'ın da bulunduğu 'Vip İstanbul lüks taşımacılık'' firması İstanbul vip taksi işletmeciliğinde yeni bir çığır açacak.Ekli dosyayı görüntüle 441Törene Özel halk otobüsleri şirket Başkanları, işletmeciler ile çok sayıda iş adamı katıldı.

Özel Halk otobüsleri camiasından, Özulaş AŞ. Başkanı Serhat Akçakaya, Halkulaşım AŞ. Başkanı İbrahim Kala, Öztaş AŞ. Başkanı Cemal Soydaş, Özel halk otobüsleri koordinatörü Onur Orhon, Vip İstanbul lüks taşımacılık firması yönetim kurulu üyeleri, Sultanbeyli Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Doğan Yılmaz,Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Gürbüz Ekinci, Ozanlı köyü Dernek Başkanı Ali Özacar ile Erguvan otobüs camiasından İSTOD Başkanı Zakir Uzun ve çok sayıda halk otobüsü esnafı törene katıldı.

HEDEFİMİZ VİP TAKSİ TAŞIMACILIĞINDA LİDER OLMAK
İstanbul'da ilk defa böyle bir taşıma sistemi kurulduğunu söyleyen Vip İstanbul lüks taşımacılık yönetim kurulu Başkanı Neşet Sönmez birçok yeniliğe imza attıklarını, yakın bir zamanda araç filosunu genişleteceklerini, eğitimli, donanımlı personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul halkına yakışır bir hizmet sunacaklarını belirtti.

Hedefleri arasında lüks taksi taşımacığında lider olmak diyen, Başkan Neşet Sönmez, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.


Ekli dosyayı görüntüle 442 Ekli dosyayı görüntüle 443 Ekli dosyayı görüntüle 444 Ekli dosyayı görüntüle 446 Ekli dosyayı görüntüle 447 Ekli dosyayı görüntüle 448BÜTÜN FOTOĞRAFLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BÜTÜN FOTĞRAFLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN II
 

SsTeam

Yönetici
Cevap: Korando Vip İstanbul lüks taşımacılık

Korando'dan Lüx Taksi Hizmeti İstanbul'da
 

Üst