Korando Sports SOFTTOP Arka Kapak

SsTeam

Yönetici
Çok güzel görünüyor ama bizim ülkede kullanılmaz. Komşu çocuklarını yada site veletlerini arabanın üstünden uzaklaştıramazken. Yada açık kasaya binmelerine engel olamazken sanırım bunun arka tarafı yumuşak bir malzemeden yapılmış. Veletin teki üstüne basar yada çıkmaya kalkar yırttığı zarar verdiği yetmiyormuş gibi bir de başın belaya girer.

Benim arkadaşımın başına geldi ; komşusunun 7 yaşında veledi, arkadaşımın arabasının tavanına çıkıp oradan ön camdan aşağıya kayıyor. Veletin kıçını silecek çiziyor. Arkadaşın sileceği kırılıyor. Çocuğun babası kapıya gelip kavga ediyor. Çocuğum yaralanmış senin araban yüzünden diye... Böyle ÖKÜZ lerle aynı havayı soluduğumuz için bu kapak bizim ülkede olmaz... Başın belaya girer...

SsTeam

Yönetici
Youtube da gezinirken TESSER4x4 isminde bir firmanın paylaştığı görüntüleri izlemiştim. Onlarda panjur sistem kapak yapıyorlar ancak adamlar öyle bir yapmış ki üzerinde 4 yetişkin insanı bile taşıyor, kırılma riski yok. Aracı alırken Antalya YMY de bu videoyu gösterip panjur kapak istemiştim. Fakat kırılmayacağına dair garanti veremediler.:(:( Bizde normal kapak yaptırmak zorunda kalmıştık.
Linkini veriyorum şimdi buldum tekrar; 11:20 saniyelerde --> At www.accessories-4x4.com: Isuzu d'max (dmax) 2012 2013 4x4 roller lid cover offroad accessories - YouTube

SsTeam

Yönetici
Eee malzeme kalitesi, malzemeden çalmayınca oluyor herhalde. Bizdeki az masraf mantığı maalesef insanlarımızı başka yerlere itiyor.:(:(

SsTeam

Yönetici
Ben aldığımda arkası açık almıştım bayağı bir araştırdım bu kapakta karar kılmıştım ama Servis yetkilerinden biri çok sorunlu bir kapama hiç tavsiye etmiyorum sürekli arıza çıkartıyor demişti.