Korando Sports ses sistemi

• Konbuyu başlatan ushuaia
  • Başlangıç tarihi
U

ushuaia

Merhaba,

Aracimin ses sisteminden hic memnun degilim. Pek cok farkli ayarda denedim ama esimin Passat'indan inip Korando'ya bindigimde cidden moralim bozuluyor.
Ses sistemiyle ilgili degisiklik yapan ya da bu konuda abartiya kacmadan neler yapilabilecegiyle ilgili onerisi olan var mi?

SsTeam

Yönetici
Ses sistemi olarak başarılı bi araç değil evet. 2 takım component ve 1 anfi ile olayı çözebilirsiniz diye düşünüyorum.
Kicker KS65.2 önerebilirim size eski tip component ama gayet dinamik çalıyor.

U

ushuaia

Ses sistemi olarak başarılı bi araç değil evet. 2 takım component ve 1 anfi ile olayı çözebilirsiniz diye düşünüyorum.
Kicker KS65.2 önerebilirim size eski tip component ama gayet dinamik çalıyor.

Tesekkurler, bunu arastiracagim.

SsTeam

Yönetici
Servise ne zamandır gidiyorum aklımdaki soruyu sormaya hep unutuyorum :)
Korando Sports 'da kapı döşemesini değiştiren ya da söktüren var mı aranızda ?
Garip bir soru oldu ama nedenini ve asıl sormak istediğimi kısaca izah ediyim eski aracım Seat Leon idi ve müzik tessisatı takırmak için kapı döşemesini sökmemiz gerekiyordu gerekli bağlantıları yapabilmek için ve sökmeye çalıştığımızda komple cam mekanizması kapı döşemesi ile birlikte dışarı geldi ve bi hayli uğraştırdı bizi acada Korando Sports'un kapısı da böyle mi yoksa tüm mekanizma bir saç içersinde döşeme ile bağımsız mı ?

müzik sistemi başarısız..
multimedya var belkide hoparlörle uyumsuz..
bu sorunu acilen çözmek lazım..
uygulama yapan yok herhalde..

ali

Moderator
müzik sistemi başarısız..
multimedya var belkide hoparlörle uyumsuz..
bu sorunu acilen çözmek lazım..
uygulama yapan yok herhalde..

Yaptım bende.
- Android Multimedya navigasyon cihazı
- Nakamichi PM360.4 amfi
- Ön kapılara Sony XS-GS1621C mid takımı
- Arka kapılarda orijinal hoparlörler duruyor , amfiye bağlı değil bunlar.
- İşçilik benden .Gayet te güzel oldu.

Son düzenleme:

Alper

Moderator
Memnun musun ? Ön / Arka komponent mi oldu ? Eğer öyleyse amfi 5-kanal mı?

Ön Komponent, arka orijinal hoparlörleri tamir etmiştim abi. Memnunum deprem yapıyor. Aslında o kadara gerek yoktu ama olmuşken sağlam olsun dedim. Daha iyileri tabi ki var ama ekmek köfte ikilisi.

ali

Moderator
Ön Komponent, arka orijinal hoparlörleri tamir etmiştim abi. Memnunum deprem yapıyor. Aslında o kadara gerek yoktu ama olmuşken sağlam olsun dedim. Daha iyileri tabi ki var ama ekmek köfte ikilisi.

Anlıyorum Alper. Hayırlı olsun güle güle kullan.

ali

Moderator
beyler amfi ve subwoofer nerede konumlandı..
bir kaç resim için çaymı ismarlamam lâzım :)

Benim amfi bu resimde net görünüyor yusuf bey koltuk arkasındaki boslukta. Bende subwoofer yok , sadece ön kapılardaki
orijinal hoparlörleri söküp yerine komponent ( Woofer / Tweeter) taktım . Arka kapılar orijinal haliyle duruyor , yetiyor sadece önler.

Son düzenleme:

ali

Moderator
Yusuf bey yadımcı olabildiysek biz bundan memnun oluruz . Kolay gelsin. Tanışmak ta kısmet olur inşallah.