Korando Sports havuzlu paspas

ali

Moderator
Korando Sports havuzlu paspas alan oldumu?
Nereden temin edebiliriz, fiyat ne kadardir.

SsTeam

Yönetici
Bende pas pas araştırıyodum. Bu konun açılması güzel oldu. Kullanan varsa kalitelimi en önemlisi lastik gibi kokuyormu bilgilendiriseniz sevinirim.

ali

Moderator
En sonunda yetkili servisten ısuzu d-max paspasları aldım havuzlu, fena da oturmadı hani.
Fiyatta uygun du, 55TL.

ali

Moderator
Şu paspasları aldım, kalitesi güzel , başlıkta Actyon için dense de Korando Sports için de gayet güzel oturuyor.

legionee

Moderator
Bod marka paspaslar Kyron için de var. Malzemenin döküm kalınlığı ve yumuşaklığı nasıl? Koku yaptı mı? Fotoğraf var mı? Çok merak ettim yaw :)

ali

Moderator
Bod marka paspaslar Kyron için de var. Malzemenin döküm kalınlığı ve yumuşaklığı nasıl? Koku yaptı mı? Fotoğraf var mı? Çok merak ettim yaw :)
Dostum koku yapmadı , makul orta kalınlıkta , ben duruşunu beğendim , eski paspaslarım tam oturmadığı için toz toprak kenarlarda birikirdi , bu çok iyi kapladı alanı, boşluk yok. araç içinden resim yarın çekip eklerim.

nedimkolat

Moderator
Dostum koku yapmadı , makul orta kalınlıkta , ben duruşunu beğendim , eski paspaslarım tam oturmadığı için toz toprak kenarlarda birikirdi , bu çok iyi kapladı alanı, boşluk yok. araç içinden resim yarın çekip eklerim.
Ali Abi hayırlı olsun ne vakit Tivoli yi kattın kadroya.