Korando Sports Aracıma Arkadan Broadway Kondu

SsTeam

Yönetici
Cevap: Aracıma Arkadan Broadway Çarptı

Geçmiş olsun.

Bu arada ssangyong un kalitesini bir kez daha anlamış olduk.

SsTeam

Yönetici

bende gecenlerde 5.20 bmw ye kavsakda yandan vurdum yan yan surat 30 cıvarı oldugu halde 10 metre kadar surukledım benım aracın on tamponunda cızık olustu . bmv de arka camurluk cıddı şekilde iceri girmiştı malesef .

ali

Moderator

Korandosports, geçmiş olsun. Sizin araçtaki hasarı tam göremedim, resim biraz karanlık çıkmış.
Tamponda bir sey görünmüyor ama tamponun üstünde bir beyazlık var. Orası hasadan mı oldu
yoksa orada toz falan mı var anlayamadım.

0

01TV661

Geçmiş olsun. Bence broadway daki hasar önemli değil sizin boynunuzda bir hasar var mı. Kafalıklar tam ayarlı değil ise boyun da ileri ki zamanlarda önemli sonuçlar doğurabiliyor dikkat edilmesi gereken bir konu.
tekrar dan geçmiş olsun...

korandosports

Moderator

Korandosports, geçmiş olsun. Sizin araçtaki hasarı tam göremedim, resim biraz karanlık çıkmış.
Tamponda bir sey görünmüyor ama tamponun üstünde bir beyazlık var. Orası hasadan mı oldu
yoksa orada toz falan mı var anlayamadım.
Evet tampondada hasar var zamanım olursa yakın çekim koyarım

- - - Updated - - -

Geçmiş olsun. Bence broadway daki hasar önemli değil sizin boynunuzda bir hasar var mı. Kafalıklar tam ayarlı değil ise boyun da ileri ki zamanlarda önemli sonuçlar doğurabiliyor dikkat edilmesi gereken bir konu.
tekrar dan geçmiş olsun...

şükür kafallıklar ayarlıydı ssang artık bu kafalık tipini kazalardaki güvenlikten dolayı kullanmıyor

SsTeam

Yönetici

geçmiş olsun boyle durumlarda demir koruma işe yarıyor bende rexton yeni aldım 2 ay sonra arkadan 2 kere patlattılar sonunda demirlik yaptırmak zorunda kaldım.