Korando- Musso Hub

• Konbuyu başlatan orgasmatron
  • Başlangıç tarihi
O

orgasmatron

Merhaba ahali , Korando ki aracımın üzerinde bulunan fabrikasyon vakumlu hubları AVM marka hublarla degistiriyorum .Malzemeleri rusyada aldirttim bu hublar daha kalın heavy duty takılınca daha çok resim paylaşacağım kalın saglicakla

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O

orgasmatron

Fabrika hubla bu hubın farkı

O

orgasmatron

Merhaba ahali , Korando ki aracımın üzerinde bulunan fabrikasyon vakumlu hubları AVM marka hublarla degistiriyorum .Malzemeleri rusyada aldirttim bu hublar daha kalın heavy duty takılınca daha çok resim paylaşacağım kalın saglicakla

Avm hublar brezilya malı rusyadan alıyoruz

O

orgasmatron

Orjinal hubları dişlileri narin zayıftı kaçıyordular bunlar pitbull gibi aksa yapışıyor kaçırma aksa girdiydi girmediydi derdi yok . Tabii bunlar sadece Korando ve musso lar için var iron man kitlerinde olduğu gibi :):)

O

orgasmatron

Ssangyong da zamana uyup araba yapmayı bırakıyor , ilk araçlardan sabit aks gitti salıncak geldi sonra arka sabit aks gitti 4 teker tamamen salıncak oldu(rexton) simdi de şase gitti monoblok arabalar geliyor tivoli vs offroad isi bi 20 seneye biter herhalde

baturalpoghan

Moderator
Ssangyong da zamana uyup araba yapmayı bırakıyor , ilk araçlardan sabit aks gitti salıncak geldi sonra arka sabit aks gitti 4 teker tamamen salıncak oldu(rexton) simdi de şase gitti monoblok arabalar geliyor tivoli vs offroad isi bi 20 seneye biter herhalde

4x4 Korando Sports gelecek yakında :)

O

orgasmatron

Gelecek ama uzamış şekilde