korando kj ustası

O

orgasmatron

Cengiz bey aldiniz mi korando kj ?

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cengiz67

Moderator
maalesef Mehmet bey, babam 1 aydır yoğun bakımda çok ilgilenemiyorum ama aklımda ilk yapılacaklar sıralamasında öncelikli sırada,bizim burda avcı bir arkadaşın aracı var nasip olursa feraha çıkınca ona niyetleniyorum

toranaga

Moderator
Cengiz bey başınız sağolsun lafını hiç sevmiyorum ama kullanıyoruz işte. Bu laf bana boş ver aldırma der gibi geliyor. Allah babanıza rahmet eylesin mekanı cennet olsun sizlere de sabır nasip eylesin.

cengiz67

Moderator
Arkadaşlar bildiğiniz Musso veya eski Korando ustası arıyorum sağında solunda gözüne çarpan var mi acaba

ugurdeniz

Moderator
ikitelli'de güngören sanayide mussocu ahmet usta.

var mı şimdiden bildiğin arıza peki ? (satın alma aşamasında bahsedilen bi arıza yani)

cengiz67

Moderator
Sevgili uğur şuan bilinen birşey yok tedbir amacli usta arıyorum. Ahmet usta ve cafer usta ile yüzeysel gorustum.Perşembe veya cuma araç İstanbul da olacak o zaman ak koyun kara koyun belli olacak

ugurdeniz

Moderator
cengiz abi evine yakın diye diyorum , dolayoba sanayide walksvagenci osman usta var. elinden her iş geliyor.
iyi biri. aklında olsun . selamımızı söylersin cafer usta'ya da osman usta'ya da .
ayrıca ahmet usta dediğin , benim bahsettiğim ikitelli'deki mussocu mu .

cengiz67

Moderator
Ewet o Ahmet. Ustadan yana korkuyorum ama bu korandodan iyi anlayan forumdasimiz Orgasmatron un verdiği bilgilerden sonra rahatladim şanzıman ve motorun mersedes sprinter le ayni ,difrensiyelin ise rubiconla uyumlu oldugu bilgisini paylaştı benimde servis araçlarını götürdüğümüzde mersedes cim var