Korando 2014 Turkiye Pazarına Girmek Üzere

SsTeam

Yönetici
Merhaba arkadaşlar aldığım net bilgilere göre Korando 2014 kasası 1 ay içerisinde 75 bin tl başlangıç fiyatında SsangYong bayilerinde yerini alıcak SsangYong Korando Sevenlere hayırlı olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 307

M

masteryoda

Şu anda mevcut Korando başlangıç fiyatı 63 bin TL (İki çeker ve manuel vites olan versiyon). 4X4 ve otomatik Korando ise 78 bin Tl'ye satılıyor. Tabii bunlar liste fiyatı. Bu fiyat üzerinden ciddi pazarlık olduğunu biliyoruz hepimiz.
Yeni gelen versiyon adminin söylediği gibi 75 bin TL'den başlarsa, 4X4 versiyonun 90 bini geçmesi işten bile değil. Bu durumda benim gibi makyajlı kasa Korando'yu bekleyenler, boşuna bekliyor olacak. Çünkü bu fiyatlara Korando almak yerine temiz ve az km'li 1-2 yaşında piyasa bilinilirliği yüksek olan araçlar almak mümkün. Şahsen benim için Korando özellikle fiyatı nedeni ile öne çıkıyordu. Ancak bu fiyat politikasıyla, ben tercihimi tekrar gözden geçireceğim sanırım.

SsTeam

Yönetici
4x4 versiyonun full + full fiyatı tüm aksuarları koyunca fiyat rexton w geçmesi muhtemel diye düşünüyorum sahsuvaroğlu fiyat politikasını ona göre ayarlıycaktır diye düşünüyorum yoksa korando sevenler farklı alternatiflere yönelebilir malesef.