Korando 120 Bin Bakım Hakkkında

Arkadaşlar merhaba,aracımı yeni aldım ve bakımlarını yaptırıp öyle binmek istiyorum. Şimdiye kadar şanzıman yağı değişmemiş,ben de şanzıman yağını ve diğer filtre ve yağ bakımlarını yaptırmak istiyorum. Sizce şanzıman yağı için erken mi,geç mi? Başka önerileriniz olur mu yapmam gereken? Hepinize teşekkürler.

Methabalar,hallettim bu sabah hepsini. Sağ olsun Cafer usta ilgilendi güzelce ve bitirdi. Yakıtta bile azalma oldu.

Methabalar,hallettim bu sabah hepsini. Sağ olsun Cafer usta ilgilendi güzelce ve bitirdi. Yakıtta bile azalma oldu.
Merhabalar,

yağ ve mazot filtre grubu, hava filtreleri ve şanzıman yağı dahil ben de kapsamlı bir bakım yapmak istersem ortalama maliyeti ne düşünmeliyim? Bu bakımda ekstralarınız oldu mu? Teşekkürler...

Merhabalar,

yağ ve mazot filtre grubu, hava filtreleri ve şanzıman yağı dahil ben de kapsamlı bir bakım yapmak istersem ortalama maliyeti ne düşünmeliyim? Bu bakımda ekstralarınız oldu mu? Teşekkürler...
Merhaba,

Bin TL’nin biraz üzeri tutmuştu bende. Servis çok daha yüksek bir fiyat vermişti. Ekstra bir şey olmadı. Ustayı öneririm.

Ustanin tel ve adresini verebilirmisiniz. Birde sanziman yagi degisiminden sonraki gözlemleriniz nedir. Gecislerde vs yumusama var mi .tsk

60.000 kmde mutlaka şansıman yağını işin ehli bir yerde değiştirin. 180.000 km de vites geçişlerinde kararsızlık ve zaman taman takırtı geliyordu. tüm yağı boşalttık mobil atf 320 yağı koyduk filtreyi de benzinle temizledik araba oldu bildiğin jet. ses ve kararsızlık da gitmiş oldu

Yetkili Servisten randevu aldım carsamba gidecegim. Vites gecisi su bu hic bi sikintim yok ama değişim vs gozlemlerimi yazacağım kendi konumda da

60.000 kmde mutlaka şansıman yağını işin ehli bir yerde değiştirin. 180.000 km de vites geçişlerinde kararsızlık ve zaman taman takırtı geliyordu. tüm yağı boşalttık mobil atf 320 yağı koyduk filtreyi de benzinle temizledik araba oldu bildiğin jet. ses ve kararsızlık da gitmiş oldu
Yağ değişim işini nerede yaptırdınız. Ben Mercedes Yetkili servisinden Şanzıman yağı filitresi ve alt kapak çontasını aldım yağla birlikte eski yetkili serviste (Gençler Oto) değiştirmeyi düşünüyorum. 80.000 km de sadece yağ değişimi yaptırmıştım.