Kan grubu bankası

SsTeam

Yönetici
ARKADAŞLAR BİR ÖNERİM OLACAK , Kİ YILDA İKİ KEZ DE ÇOK FAYDALI OLAN BİRŞEY. KAN VERMEK VE KAN BANKASI VERİSİ.
BEN KENDİ İSİM VE KAN GRUBUMU BELİRTİYORUM. A(rh)+
Club içinde bir banka verisi oluşturabilirsek olaki acil bir durumda buradan yardımcı olmak isteyen arkadaşlar ile kontak kurup yardımlarını alabiliriz. İnanın bu çok önemli küçük bir veri tabanıda olsa çalışır ve büyür. Daha önceki şirketimizde veri banka bilgilerimiz kaybolana kadar sanırım 4500 kişiye ulaşmıştık.
Kısaca Kamu Spotu gibi oldu ama faydalı ve kullanılabilir , İNŞALLAH kimsenin ihtiyacı olmaz ama ihtiyaç halinde de birbirimize yardımcı olabileceğimiz bir durum.
Şimdiden katılımlarınız çin teşekkür edrim.

Not: İsmail Merhaba.. Tel numaralarını sen tutarsın kimse burada yayınlamasın ama nick name ve kan grubu ve sendeki tel bilgileri ile veri bankasını kurabilirsin. (Bak hani küsmüştüm!?)
teşekkürler
 

SsTeam

Yönetici
Yine güzel fikirler çıkmaya başladı bu sitede işte bunu seviyorum yaratıcı fikirler ve sosyal projeler lerle zor durumdaki her türlü canlinin hayatini kolaylastirmak peygamber efendimiz hadisinde de dediği gibi Veren el, alan elden daha hayırlıdır."

Not: bize Kusmedigini sevindim koray abi kusmede biz kusturen değil baristiran bir ummetin torunlariyiz

Bu arada tüm uyelerimiz bana ozelden isim ve telefon bikgilerini gondersin lutfen acil bir durumda toplu sms veya whatsaptan grup sohbet yaoilabilir.
 

SsTeam

Yönetici
ismail merhaba burada da sadece 5 kişiyiz yaaa.. diğer arkadaşlarında katılmasını sağlayalım ve hatta 6 ayda bir kan vermeye gidelim sağlık durumu yeterli iyi olanlar tabiiki..
 

SsTeam

Yönetici
Konu ile ilgili yer ve zaman tanimliyalim ona göre üyelere toplu mesaj gönderelim abi Türkiye genelindeki tüm üyelerimiz kan vermeye gitsin ve bunu resimleyip siteye koysun dikkat çeker
 

SsTeam

Yönetici
eskisi gibi değil kan bulmak çünkü artık her türlü kan herkese kullanılabiliniyor trombositleri iyi olduğu sürece ama yinede sıkıntı büyük bu noktada.. barış ın da dediği gibi hem sevap hemde sağlığımız açısından iyi 2 ünite kan yıllık olarak mevcut kanımızın yenilenmesine , yağlanmış kanın daha akışkan ve oksijeni daha fazla tutmasına sebep oluyor. daha bir sürü avantajı varda kısaca özet bilgi paylaştım. evet kızılay haftasında olabilir örneğin tüm TÜRKİYE club üyelerine duyuru yapalım öncülük bizden ;)
 
Sayın adminim forumda gezerken eski bir fikir olan ve koray uçar beyefendi tarafın talep edilen kan gurubu bankası fikri bende yeni bir fikir oluşturdu bizde ssangyong clup tr olarak kızılaya isteyen üyelerimiz kan bagışında bulunabiliriz sosyal sorumluluk projesi şeklinde imkan olursa açık bir alanda tüm araçlar ve üyelerimiz resimler çekilebilir sosyal medyada dikkat çekebilir uygulanabilirmi bilemiyorum şahsi fikrim teşekkürler
 
İkinci sayfayı okumadan bu fikri yazmıştım sonradan zaten böyle bir fikir odugunu gördüm fakat yeniden gündeme gelebilir
 

Üst