İlandaki aracı almayı düşünüyorum!

Öncelikle merhabalar,

Forumunuzu yeni buldum ve inanılmaz sevindim. Ben ve annem bir araç almak istiyorduk ve pick-up olmamasını istedik. Sonucunda da vardığımız nokta da Ssangyong Actyon oldu. Bütçemiz 20.000-40.000 arasında geniş tuttuk malum bizim de şu anda sattığımız aracımız 2004 model Renault Clio (symbol olmadan önceki sedan 1.4 kasa iğrenç bir araba). Şimdi annemin de gözü korktu 2. el araç almaktan eskiden de bir Hyundai Atos 1999 model otomatik 1.0 aracımız vardı bizler yayla'ya giderken çok sağolsun göz nurum 14 yıl boyunca bizi götürüp getirdi. 95-99 yıllarında annemler Ssangyong bir araç aldılar ve inanılmaz memnun kaldılar ( o dönemde bir Range Rover ve Mercedes daha vardı) ki şu anda da aynı araca bakmak istedik ama geçmişe dönük herhangi bir PDF vb bir şey bulamadım 2009 Actyon hakkında. Aynı zamanda biz Mersin'de ikamet ediyoruz ve ilan Kocaeli'nde bizler de o kadar yolu boş yere yapmaktan da korkuyoruz doğrusu. Sizler de bir bakar mısınız bu araç sağlam mı iyi mi satın alsak sorun yaratır mı diye.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-temiz-arac-4x2-415050096/detay

araç takla atmış durumda ama tamirleri yapılmış Exper gerektirecek elbette ama yine bu aracı satmak veya değiştirmek gibi bir niyetimiz yok. O kaygımız olmadığını da göz önünde bulundurarak cevaplarsanız çok sevinirim.

Herkese şimdiden teşekkür ederim

legionee

Moderator
Öncelikle hoşgeldiniz. Aracın kazası çok da büyük durmuyor. Fiyatı da kazasızlara göre yeterince uygunsa neden olmasın.

bende öyle düşündüm. iskelette zarar var gibi durmuyor. Ssangyong'ların da iskeletleri şaşırtıcı derecede sağlammış.Ben bunu 1 hafta'ya alayım. Teşekkür ederim Legionee!

Alper

Moderator
Arabanın motorunda şanzımanında sorun yoksa alınır. Bu yan yatma hasarı şaseyi gıdıklamamış bile. Ama ne olmuş da yan yatmış hava yağışlı şöför hatası mı ihmal mi var yoksa esp falan mı çalışmıyormuş.