Hepsiburada'nın mail olarak gönderdiği tanıtımdaki resim

toranaga

Moderator
Arkadaşlar bugün Hepsiburada'dan gelen mailde aracımın kışa hazırlanması için önerisi olan ürünleri tanıttığı resmi ekliyorum. Sizlerin yorumu nedir.

Akıllı telefonlar yüzünden yediğimizi ,içtiğimizi nerelere gittiğimizi ne kullandığımız, neyi aradığımızı biliyorlar. Hepimiz gözetleniyoruz. İlerde fotoğraflarımızla birlikte "bu takım elbise tam size göre" şeklinde reklamlar görebiliriz.

SsTeam

Yönetici
Zamanında tüm dünya insanları sosyal media üzerinden tüm verilerini kendi rızası olarak veya olmayarak verdiği için siyasi ve ticari olarak firmalar bu bilgileri kullanıyor şu an dünaya"da ve türkiye"de KVKK kişisel veri koruma kanunu devreye girdi artık kişisel verilerin güvenliğinden firmalar sorumlu olacak ama siz siz olun facebook, instegram, twiter vs sosyal ağlarda paylaşım yapar iken dikkatli olun çünkü biri bizi gözetliyor.

Aynı fotoğraf bana da geldi [emoji52] Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :) Ssangyong kullanmayan birilerine sormak lazım acaba sadece bize mi geldi diye. Hemen peşin yargıya varmayalım.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi