Haftanın konuğu 3 ile 9 Ağustos Arasında Geziciteam.com Kurucusu Admin

SsTeam

Yönetici
Merhaba arkadaşlar haftanın konuğu olarak ilk konuk olarak Bismillah diyip ben başlıyorum siyasi veya özel konular dışında hertürlü bilgi teknolojileri otomotiv ekonomi vs bunlara sorularınızı sorabilirsiniz bende bilgim dahilinde cevaplamaya çalışıcam.

SsTeam

Yönetici
üyelerimizin hepsi yaz uykusunda olduğu ve siteye 1.5 aydır katılım sağlamadığı için istisnalar hariç kendimi konuk ettim belki farkın dalık olur sitemizi takip etmeye devam edenleri görürüz dedim.

Ama üyelerimiz arasında konuk olmayan isteyen var ise memnuniyet ile konuk olarak alabilirim herkesin başımın üstünde yeri var.

ugurdeniz

Moderator
merhaba ismail hocam . madem konuksun , evimize hoşgeldin.
sorum şu : geçende yeni planlarım-projelerim var dedin. nedir bunlar ? bide istanbul hangi ilçedesin ?

SsTeam

Yönetici
Merhaba Uğur kardeşim öncelikle sorun için teşekkür ederim.

1. Soru Cevap :

öncelikle ilk sorunun cevabını verim ssangyongclubtr olarak kurduğum sitenin sadece ssangyong hizmet eden bir site yerine her türlü markanın sadece offroad araçlarını toplanacağı www.geziciteam.com sitesi üzerinde çalışıyorum.

2. Soru Cevap :

İstanbul Çamlıca'da ikamet etmekteyim

toranaga

Moderator
Sn.Adminim; Benimde 2 sorum olacak size.

1-SSangyong marka araç almakta tereddüt ettinizmi ve bu firmanın araçları ile nasıl tanıştınız kısaca bu geçmişi hatırlatırmısınız ?

2-Ssangyongclubtr 2 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren bir site. Bu süre içerisinde club'e üye olanların Ssangyong marka araç sahibi olanlara yüzdesi sanırım %5 civarında. Üye sayısını ve organizasyonun Şahsuvaroğlu yönünden çoğunlukla araçların geçicide olsa arızalarından ve servis yetersizliğinden vb. görüş paylaşımı yapılmasından duyduğu rahatsızlık vb. konularda oluşan yargılarınızı ve bilgilerinizi bizimle paylaşırmısınız.?

SsTeam

Yönetici
Merhaba Turan abi öncelikle değerli soruların için teşekkür ederim.

1. Soru Cevap :

Öncelikle Rexton dan önce Citroen C4 picasso kullanıyordum ve artık binek araçlardan sıkılmıştım ve yüksek araçlara bakıyordum ve neredeyse tüm jeep segmenditeki araçların hepsini tek tek fiyatlarına özellikleri vs baktım ama bir türlü karar veremedim Rexton'a internette ve yollarda hiç denk gelmemiştim bir gün yolda giderken Rexton W aracı yolda gördüğüm anda işte benim aracım bu dedim ve hemen araştırmaya başladım ve donanımhaber üzerinde ssangyong ile ilgili faken34 kenan üyemizin yorumlarını okudum ve direkt gözüm kapalı aldım ve araçtan çok memnunum.

2. Soru Cevap :

Öncelikle ssangyongclubtr sitesini ilk kurduğum zamanlar distribütör firma bu durumdan çok menmun oldu markanın son kullanıcıların arasında bilgi paylaşımı yapılması hoşlarına gitti fakat kötü yorumlarda kötü reklam anlamına geliyordu ve beni bizzat genel müdürlüğe çağırmışlardı.

Siteyi beraber yönetelim dediler bende böyle bir şeyin mümkün olamayacağını sizin yönetiminizde beğenmediğiniz yorumları sileceğinizi ve bende buna maşa olamayacağımı herkesin özgürce fikirlerini iyi veya kötü savunması gerektiğini söyledim eğer çok istiyorsanız siteyi siz satın al siz yönetin ama ben yönetirken kimsenin keyfine göre mesajlarını silemem dedim.

Ssangyong yetkili servisi ile aramızda reklam anlaşması yapmıştık distribütör bu anlaşmadan rahatsız oldu ve servise ültimatom vererek reklamın kaldırılmasını talep etti ondan sonra bu markadan çok soğudum ve bu yüzden sitenin ismini değiştirdim ve genel offroad sitesi olarak çalışmalar devam ediyor.

mehmet82

Moderator
Herkese hayırlı geceler.
Sorum: Aracı aldığınızdan beri toplamda ne kadar para harcadınız, içinize sinen ve sinmeyenler neler oldu ve aracına çok para, emek, zaman harcayıp da sonradan hevesi, şevki kaçan üyelerimizi bu durumuma düşmelerindeki sebep ne olabilir sizce.

cengiz67

Moderator
ismail kardeşim,şu an itibarıyla aracında yaptıklarını (0) km rexton w alsan yaparmıydın, off-road için kullanacak olsan gene bu aracı alırmıydın,teşekkürler

SsTeam

Yönetici
Herkese hayırlı geceler.
Sorum: Aracı aldığınızdan beri toplamda ne kadar para harcadınız, içinize sinen ve sinmeyenler neler oldu ve aracına çok para, emek, zaman harcayıp da sonradan hevesi, şevki kaçan üyelerimizi bu durumuma düşmelerindeki sebep ne olabilir sizce.
Cevap : Aracı aldığım 2 seneden bu yana 10 bin tl civarında para harcadım aracı en çok değiştiren ve sürme hazı veren orjinal Yükseltme kiti ve 285-65-18 Lastikler ve amartisorler oldu onun dışında yaptığım harcamalar led bar geri görüş sistemi konuşan alarm sistemi vs.

Ben yaptırdığım tüm aksesuar lardan menmunum herhangi içime sinmeyen bir durum olmadı tabi tamsanın kazığını unutmayalım ama oda reklamlarım'dan dolayı yola geldi 500 tl aldığı montaj ücretini iade etti :)

SsTeam

Yönetici
ismail kardeşim,şu an itibarıyla aracında yaptıklarını (0) km rexton w alsan yaparmıydın, off-road için kullanacak olsan gene bu aracı alır mıydın,teşekkürler
Cevap : Cengiz abi şu anki aracımı satsam yine 0 Rexton W alırım piyasada alabileceğim bu fiyatta bu kalitede başka bir araç yok.