Gürcistandan Araba Almak

SsTeam

Yönetici
turkiyede 250 bin lira civari olan a7 nin gurcistanda 40 bin dolar oldugunu ogrendikten sonra heveslendigim kanunlarla ve devlet politikasiyla adami bezdirecek engeller koymalari nedeniyle hic bulasmaya yeltenmeyecegim sey. ulan 10 bin dolara a6 var. saka gibi!!
 

SsTeam

Yönetici
https://www.facebook.com/pages/Gürcistan-Araba-Alım-Satım/733918610001238

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LÜTFEN PROSEDÜRÜ OKUMADAN ARAMAYIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gürcistan' dan araba almak isteyenler : İstediğiniz aracı beğeniyorsunuz. Beğendiginiz aracın üzerine 3000 dolar ekliyorsunuz. Batumda aracı üzerinize yapıyoruz. 11,5 ay Türkiyede kullanıyorsunuz. Ardından sınıra gelip gir çık yapıyorsunuz. Bir araca maksimum 2 sene süre tanınıyor. 2 senenin sonunda aracı başkasının adında tekrar Türkiye de kullanabiliyorsunuz. 2 sene böyle kullandıktan sonra tekrar aracı adınıza ala bilirsiniz .Bu araçlarda ötv, kdv, motor vergisi, muayene yok. 10.000 dolar altı araç satışımız yoktur. Galerimiz Batumdadır.
Not: Tüm prosedür bundan ibarettir lütfen kesin araç alıcıları
05357652949
05079824497
iletişim numaralarından saat 11:00 - 22:00 saatleri arası ulaşa bilirler ...
 

SsTeam

Yönetici
BMW 530 dizel Model 2005
Turkiye teslim fiyat 16 500 dolar 
Adminim bir abimz zamanında oradan Mercedes alıyordu araştırdık change araba çıktı çoğu. Alırsan takla atarsan bırak kaç demişler o da vazgeçti almaktan ama sıfır bayi çıkışlıysa o başka tabiki
 
V

vedaterdönmez

Her araç öyle olacak diye bişey yok hüseyin kardeşim , change olayı Türkiye'de de yaşanıyor

president
 

ahmetersin

Moderator
Abiler bu olayı uzun uzadıya araştırdım zamanında. Yurt dışında araç alabilmeniz için ya vatandaşı olmanız lazım yada bir şirketiniz olmalı veya en azından şirket ortağı olmanız lazım vede bu aracın şirket adına kayıtlı olması lazım. Aldığınız aracı en fazla burada 6 ay kullanabilirsiniz eğer olurda burada yakalanırsanız kaçakcılıktan yargılanma süreci başlamakta. Bunuda şu şekilde anlıyorlar; araç ile ilgili evrakların türkçe tercümesinin araç üzerinde bulundurulması zorunlu. Yakın bir tanıdığımız bulgaristandan aldığı iki adet aracın 6 birini kullanıyor sonra burdaki araç gidiyor ve diğer 6 ay orda bulunan aracı getiriyor. Bulgaristan için söyleyeyim özellikle şirket için için alınan araçlarda ciddi boyutta ağır prosedür uyguluyorlar ( prosedür olayı sıfır araç için geçerli ikinci el hakkında pek bilgim yok )


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
F

falken34

türk plakalı olmadıktan sonra başınız çok ağrır..olası bir kaza ve kasko v.b durumda burnunuzdan getirirler.
 

cavdare

Moderator
o kadar riskle biz arabaya değil araba bize biner...gönül rahatlığıyla binemedikten sonra uçak olsa ne olacak...
 

Üst