Gezici Team Üye Listesi

SsTeam

Yönetici
Arkadaşlar malum son organizasyonumuzda gördüğümüz üzere artık ailemiz gün geçtikçe büyüyor ve genişliyor. Bu ailenin bir parçası olan üyelerimiz için elimizden geldiğince faydalı olacak uygulama ve projeler gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Uzatmadan konuya geçmek istiyorum hemen.

Bir Liste oluşturacağız. Bu listeyi belki ilerleyen zamanlarda uygulamaya koymayı düşündüğümüz Üye Kartı uygulamasının da alt yapısını oluşturması üzerine de kullanabiliriz.

Bu bağlamda platformumuz da gerek YMY Otomotiv gerekse organizasyonlarımıza sponsor olan diğer firmalar tarafından yapılacak indirim,kampanya ve hizmetlerden yararlanmak isteyen üyelerimizin alacağı onay,vereceği doğru bilgiler doğrultusunda yapılacaktır.

Verilmesi gereken bilgiler şu şekilde olmalıdır.

• [li]Ad Soyad[/li]
    [li]Plaka[/li]

Sitemizin sağlayacağı bu ayrıcalıklardan tahmin edersiniz ki siteye üye olup 3-5 mesaj atayım, imkanlardan yararlanayım sonra çekip giderim düşüncesinde olanlar bu bilgileri hiç doldurmasınlar bile.

SsTeam

Yönetici
Cevap: SsangYongClubtr Üye Listesi

Üye Listesi

1 ismail DİLME34 KG 2425
2 Ali Emre AKGÜN36 KD 761
3 Vedat ERDÖNMEZ34 VE 2244
4 Oğuzhan YILDIRIM34 TZ 9863
5 Kenan MERVE34 VT 4708
6 Murat MOLLA34 EG 8779
7 Ahmet Ersin EREKİNCİ 34 BUT 03
8 Bilge Kaan Bilgin 09 JJ 763
9 Fatih AĞAÇAYAK34 GG 8273
10 Ediz METİN34 FH 9729
11 Ayhan İLHAN50 ER 283
12 Baturalp OĞHAN34 DV 5002
13 KORAY UÇAR 34 UC 1980
14 Salih YIKILMAZSOY35 SY 957
15 Orçun DENİZ
81 KE 936

legionee

Moderator

2-Ali Emre AKGÜN - 36 KD 761 ( plaka önümüzdeki 1 ay içinde değişebilir)

V

vedaterdönmez

3- Vedat ERDÖNMEZ 34VE2244

SsTeam

Yönetici

4.- Oğuzhan YILDIRIM
34 TZ 9863

Admin süper uygulama olucak. Grup çok iyi gidiyor tebrikler (:)

SsTeam

Yönetici

Adım turgut, bir adım var ama ssangyong’a ait bir plakam yok. (ilk uygun zamanda almayı planladığım bir korando sport.) (valla :) ) Kurmayı planladığınız bu oluşumda gerçekten yer almak isterim, sadece clubcard değil diğer sosyal birliktelik sağlayacak ve siz macera ruhlu arkadaşlarımın hoşuna gideceğini düşündüğüm fikirlerimde var. hatta birlikte olursak sadece distribütörü değil üreticinin kendisinide etkileyeceğini düşündüğüm, markaya ve araçlara kişilik verecek reklam fikirlerimde var. yaşım 40 ancak adrenalinin insanı genç ve diri tuttuğunu da biliyorum. Sen git kendi arkadaşlarınla oyna bir ssangyong alınca bize katılırsın dersenizde ne diyeyim canınız sağolsun ( .... ama genede demeyin tamammı :) )

ahmetersin

Moderator

Turgut abi hernekadar uzun bir süre aktif olamamış olsamda bu forumda o tarz söylemlerde bulanacak kimsenin olacağını sanmıyorum. Umarım en kısa zamanda planlarınızı gerçeğe dönüştürürsünüz.

SsTeam

Yönetici

Merhaba turgut bey forumumuza hoş geldiniz sizler gibi ufku açık ileri görüşlü değerli insanları aramızda görmekten mutluluk duyarız biz her türlü fikirlere açığız nitekim büyük projeler basit ihtiyaçlardan doğuyor.

Adım turgut, bir adım var ama ssangyong’a ait bir plakam yok. (ilk uygun zamanda almayı planladığım bir korando sport.) (valla :) ) Kurmayı planladığınız bu oluşumda gerçekten yer almak isterim, sadece clubcard değil diğer sosyal birliktelik sağlayacak ve siz macera ruhlu arkadaşlarımın hoşuna gideceğini düşündüğüm fikirlerimde var. hatta birlikte olursak sadece distribütörü değil üreticinin kendisinide etkileyeceğini düşündüğüm, markaya ve araçlara kişilik verecek reklam fikirlerimde var. yaşım 40 ancak adrenalinin insanı genç ve diri tuttuğunu da biliyorum. Sen git kendi arkadaşlarınla oyna bir ssangyong alınca bize katılırsın dersenizde ne diyeyim canınız sağolsun ( .... ama genede demeyin tamammı :) )

SsTeam

Yönetici

vayyy beni unutmuşssunuz, daha arbayı vermedik be yaw.. KORAY UÇAR 34UC1980