Gezici Team Üye Kartı

SsTeam

Yönetici
arkadaşlar merhabalar.. REXTON MEMBERSHIP Organize etmek istiyorum. Tüm Türkiye genelinde ki bu herhalukarda destekleyici ve yardım noktasında ihtiyaç duyulduğunda kullanılacak bir veri olabilir. Matbaamda topladığımız bilgilerin basımı ile kişilere yine Ssangyong Club çatısı altında MEMMBERSHIP kartı vererek araçları ile birlikte sistme register edebiliriz. Konuya ilişkin yardımlarınızı - fikirlerinizi bekliyorum sevgilerimle...

F

falken34

Cevap: REXTON MEMBERSHIP İçin bilgi Organizasyonu

bence gayet faydalı olacaktır...adminler bu konuda yardımcı olurlarsa bizde yardımcı olmaya çalışırız..

SsTeam

Yönetici

güzel bir fikir tebrik ederim benim aklıma böyle bir fikir gelmemişti akıl akıldan üstündür üstünde konuşup yapılması gereken neyse elimden gelen yardımı menmuniyetle sağlarım.

SsTeam

Yönetici

teşekkürederim başlangıç olarak isim soyad ve dijital ortamda cehre fotoğrafı organ,ze edebilirseniz kartları organize edebilirim. belki ymy ile görüşüp özel bir indirim kartıda alabiliriz..

SsTeam

Yönetici

telefon ve iletişim adresi unutmuşum...

- - - Updated - - -

araç model-yıl ve plaka bu bilgilerin tamamını karta işleyeeğiz

SsTeam

Yönetici

öncelikle siz kendinize örnek bir tasarım yapın isterseniz burdaki arkadaşların fikirlerini alarak tasarım tamamlar üyelik indirim için ymy ile görüşürüz.

legionee

Moderator

Çok güzel bir fikir bence de, tasarım da gayet güzel.

SsTeam

Yönetici

Başlangıç için güzel bir tasarım banka kartları gibi platinum elit bir kart tasarımı yapılabilir keza ssangyong sahsuvaroğlunun bana verdiği bir kart var sağlık güvencesi kartı ona benzer veya daha iyisi sitemize has özel bir tasarım yaptırabilirim.

SsTeam

Yönetici

birşeyler yapmak gerekiyor ben grafikerlerimi daha farklı bir çözüm için çalıştırabilirim ama istek ve fikirler çok daha iyi olacak en azından ihtiyaaçlara göre harekt ederiz. bu arada her araç için bir barcode verebilirsek araç 2.el satılsa bile aracın backgroundu bilinecek hem 2. el de alırken hemde satarken bu avantj sağlar. birde piyasa tabanına yayabilirsek işte o zaman çekiciliği ve cazibesi artacaktır. ne kadar fazla araç o kadar tecrübe ve distrübütör desteği..

SsTeam

Yönetici

membership yapan başka otomobil club siteleri varmıdır acaba en azından onların sistemlerini inceleyip üstüne koyarak daha yaratıcı şeylerde çıkartılabilir.

SsTeam

Yönetici

tüm problemler bu konuda çalışmayıda bıraktırdı.. ama sizler içinde de yapabilirim sorun yok..

V

vedaterdönmez

Abi inşallah problemleri aşarsın

SsTeam

Yönetici

sevgili arkadaşlar , ilgili membership için çalışmaları sonlandıramadık , ismailim isim ve diğer bilgiler mevcutsa bir dizayn haline getirip başlayalım sonlandıralım şu konuyu...

SsTeam

Yönetici

Abi fikir on numara konuyuda isterseniz bence yani eylul bulusmasinda yuzyuze oturup kararlastirilabilir birde sitenin kullanici artmasi ve club muzun duyulmasi acisindan web adresi iceren araclara bi yazi yapistirmak olucaktir gezenbilir vs gibi guzel bi tasarimla hemde sitenin reklami olmus olur

SsTeam

Yönetici

Club kart isteyen arkadaşlar isimlerini yazsinlar abi başlangıç içi 30 adet bastiralim derim.

SsTeam

Yönetici

Bana uyar walla abi hangi bilgiler gerekli sor soyliyim hemen
Murat Molla
Actyon sports 18"Lux
34EG8779
Model 2008

SsTeam

Yönetici

daha önceki yazışmalarda yazdık , ama biraz daha bilgilendirmek ve hatta servislerden birisi ile anlaşıp sadece o servise gidilmesi durumunda %25 indirim vs. gibide reklam almak mantıklı.. arka yüzüne.. ön tarafta isim-soyad-tel ve seri numarası barcodelu olabilir ki tüm servisler barcode ile çalışıyor en azından okutur direkt indirimi verir sistemlerinede tanımlarlar.aslında araç satıldığında isim,plaka vs. değişeceği için
a-araca özel yaparsak motor ve şasi no
b-kişiye özel yaparsak da isim tel kan grubu araç plakası vs. gibi bilgileri yazabiliriz.
fikirler le tekrar hortlattım konuyu :cool:

SsTeam

Yönetici

Bence kisiye ozel olmasi daha mantikli sonuc itibariyle forumda bi gunluk degil surekli burdayiz yani araba yarin bi sebepten dolayi satildigi zmn formdan cikmis olmayacagimiz icin kisiye ozel olmasi sahsimce daha mantikli ;)

SsTeam

Yönetici

herkes tasarım için isteklerini belirttsin o zaman bir servislede özel servis çok mantıklı tılmazlar olabilir örneğin görüşüp konuyu indirimli bağlayalım.