GÜNCEL Geri alım garantisi

GERİ ALIM GARANTİSİ SİZİ MARKAYI SEÇMEKTE ETKİLİ ...


  • Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

SsTeam

Yönetici
TOPKAPI YILMAZLAR YETKİLİ SERVİS GERİ ALIM GARANTİSİ ile ilgili olarak bilgi yayımlamışlar. Aşağıda görebilirsiniz.

Geri alım garantisi olan arkadaşlar kimler, örneklerini buradan paykaşabilirler mi? Olmayan araçlar için Nasıl bir organizasyon yaparak geri alım garanti belgelerini temin edebiliriz? Genel düşünceler...

[h=2]Geri Alım Garantisi[/h]
21-09-2013 12:08 612
%100 müşteri memnuniyeti hedefi ile yoğun emek verdikleri otomotiv sektöründe, fark oluşturma adına sürekli yenilik arayışında olan Ssaangyong, günümüzde insanların da işletmeler gibi kısa ve uzun vadeli planlamalar yapmaları gerektiğinin bilinci ile müşterilerine, geleceklerini daha doğru planlamaları adına geliştirdikleri sistemde, otomobillerini aldıkları gün, 4 yıl süre ile, hangi dönemde ve hangi bedel ile geri alacaklarını sözleşme ile taahhüt ediyor, bu sayede, Ssangyong sahibi olanların, otomobilleri ile ilgili 2.el endişelerinin kalmadığı gibi, 2.el Ssangyong sahibi olmayı planlayanları da kendilerinden Ssangyong SUV veya pick-up satın alırlarken, trafiğe çıktıkları ilk günden itibaren yetkili servis kontrolünde olan araçlara gönül rahatlığı ile sahip oluyor.
Oluşturulan geri alım fiyat tablolarındaki, yıllık fiyat düşüş oranlarında, Türkiye’de en az değer kaybeden markalarının marjları dikkate alınıyor, Ssangyong markasının kalitesi, ürünün kullanımdaki her alanına yansıtılıyor. Satış sürecinde showroomlarda , kullanım aşamasında servislerinde ve gerektiğinde %100 bulunurluğu ile yedek parça tedarikinde olduğu gibi 2.el organizasyonuna da yansıtılıyor.
Geri alım garantisi ile ilgili oluşturulan tablolarda, Korando modeli için 2 yıllık değer kaybı % 32, Rexton modeli için % 29, Korando Sports modeli için % 36 ve Rodius modeli için % 35 olarak ön görülüyor.

 

SsTeam

Yönetici
mutlu olmaktan çok 4 yılda bir amortisman etme hesabını yapmalılar. eğer değiştirebilinir ise tabiii.
 

Üst