DUYURU Eylül Ayı barbekü organziasyonu

Eylül ayında hangi gün buluşalım.

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

SsTeam

Yönetici
14 EYLÜL PAZAR GUNU BULUŞMAMIZI ÜMRANİYE MEYDAN IKEA ONUN DE SAAT 10:00”DA TOPLANARAK RIVA VEYA AGVA YA DOĞRU YOL ALACAĞIZ HERKES KAHVALTISINI YAPIP GELECEK ET MANGAL VS AYARLAYACAĞIZ KİŞİ SAYISINA GÖRE MASRAFI BÖLECEĞİZ HERKES BARDAK ÇATAL PICAK BARDAK VS GETIRELIM LÜTFEN SEVGILI UYELERIMIZE DUYRULUR.

Not : organizasyon erkekler arasında olacak

[HR][/HR]

Sevgilerimle
SsangYongClubTr
Admin

KATILIMCILAR

ADMIN - ISMAIL - REXTON - 4 KİŞİ
BARJEN - BARIŞ -KORANDOSPORTS - 4 KİŞİ
VEDAT44 - VEDAT- REXTON - 4 KİŞİ
UMITBAYTAK - UMIT - KORANDOSPORTS -3 KİŞİ
MURATMOLLA- MURAT - KORANDOSPORTS - 2 KİŞİ
ERKİNALİ- ERKİN - KYRON - 2KİŞİ
TOGAKOR - KORAY - REXTON MAĞDURU - 2 KİŞİ
ARAZIADAMI - SABRI - KORANDOSPORTS SPORTS - 2 KİŞİ
EDIZMETIN - EDIZ - REXTON - 2 KİŞİ

V

vedaterdönmez

Cevap: Eylül Ayı sucuk ekmek orgaziasyonu

Benimde söylememe gerek yok sanırım :) seninle her yola varım adminim ;)

SsTeam

Yönetici
Cevap: Eylül Ayı sucuk ekmek orgaziasyonu

Eyvallah kardeşlerim şimdiden 3 araba olduk diğer üye arkadaslarinda katılımını bekliyoruz

SsTeam

Yönetici
Walla bu sefer en sonunda bende katilacagim bi kaza keder olmazsa iki tarihte bana uyar iki kisi Murat Molla

SsTeam

Yönetici
buluşma organizasyon hakkında düzeltme.

eylül ayı toplantımız malum neden'den dolayı kendı aramızda gerçekleştireceğiz kendi aramızda yiyecekleri et mangal vs ayarlıyacagız kişi sayısına göre masrafı böleceğiz aklımızda kayışdağı var herkesın fıkrını beklıyoruz .

legionee

Moderator
En nihayetinde kendileri kaybederler. Müşterisinin gönlünü yapmak için takla atacak yerde masrafdan kaçmak için takla atan firma koşulsuz kaybeder. Araçtan aşırı memnunum ama gerisi boş.

SsTeam

Yönetici
olur barış sana katılıyorum katılımlar sağlansın yine eylül ayı içinde katılım sayısına göre yar bakalım beraber toplanıp ailecek piknik yaparız.

SsTeam

Yönetici
bizide yazın 2 kişi :) geçen geziden ve tanıştığımız herkesten çok memnun kaldık heryere geliriz sormanıza gerek yok :)

SsTeam

Yönetici
Walla beni kafadan 2 kisi yazabilirsiniz burda o bulusmalarin heycani ile sabirsizlaniyorum askerligimin bittigi gun bile gelirim hic sikinti degil benim icin :)

SsTeam

Yönetici
Aynen bende duydum soft offroad yeriymis yani guzel lastikli korando sportun bile gecebilecegi normal araclarin seri arazide gecebilecegi guzel bir yer diye duymustum

SsTeam

Yönetici
Senide listeye ekliyorum abi

Konu güncel Katılımları bekliyoruz...
ADMIN - ISMAIL - REXTON - 4 KİŞİ
BARJEN - BARIŞ -KORANDOSPORTS - 4 KİŞİ
VEDAT44 - VEDAT- REXTON - 4 KİŞİ
UMITBAYTAK - UMIT - KORANDOSPORTS -3 KİŞİ
MURATMOLLA- MURAT - KORANDOSPORTS - 2 KİŞİ
ERKİNALİ- ERKİN - KYRON - 2KİŞİ
TOGAKOR - KORAY - REXTON MAĞDURU - 2 KİŞİ
ARAZIADAMI - SABRI - KORANDOSPORTS SPORTS - 2 KİŞİ

SsTeam

Yönetici
ismail telefonlada görüşür gerçi ancak yer mekan vs. nerede olacak. duruma göre motosiklet duruma göre eşimin arabası ile katılırız.