Distributor firmamız Şahsuvaroğlu ile buluşmamız.

• Konbuyu başlatan vedaterdönmez
  • Başlangıç tarihi
V

vedaterdönmez

Merhaba arkadaşlar.
Bildiğiniz üzere 2015 Autoshow fuarına distrubitor firmamız Şahsuvaroğlu Ssangyong'un özel daveti üzerine Ssangyongclubtr ekibi olarak katılım yaptik.Fuarda sağolsunlar basta Yunus Şahsuvaroğlu Bey ve tum Ssangyong Sahsuvaroglu üst düzey yönetici ve idari kadrosu hepimiz ile ayrı ayrı ilgilenip sıcak aile ortamını fuarda da sergiledi. Şahsım ve sizlerin adına gecikmeli de olsa teşekkürlerimi sunuyorum .

V

vedaterdönmez

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

V

vedaterdönmez

Fuarda Yunus Şahsuvaroğlu Bey'den buluşup görüşmek için söz aldık. Sagolsunlar ilk fırsatta arayıp görüşmek için randevulastik ve görüşmemiz gerçekleşti.

V

vedaterdönmez

Yunus Şahsuvaroğlu Bey e teşekkürlerimi sunuyorum bizi kirmayip görüşme talebimizi gerçekleştirdiği için.
Çok güzel bir sohbet gerçekleşti ,Yunus Şahsuvaroğlu Bey'den ileriki bir tarihte tüm Ssangyongclubtr üyeleri ile birlikte gerçekleştireceğimiz bir etkinliğin sözünü aldık.
Yunus Şahsuvaroğlu Bey ile karşılıklı üyelerimizin talep ve isteklerini görüştük, Ssangyong'un Türkiye'de daha ileriye doğru gidebilmesi için neler yapılması üzerine istişarelerde bulunduk.
Sağolsun görüşmemize Türkiye Ssangyong Sahsuvaroglu satış müdürü Levent Bal Bey'de iştirak ettiler kendilerine de teşekkürlerimi sunuyorum.

V

vedaterdönmez

Yunus Şahsuvaroğlu Bey'den her türlü sorunlarimizin ivedilikle giderilmesi adına söz aldık.

V

vedaterdönmez

Şahsuvaroğlu Ssangyong'un taleplerimizi değerlendirip getirtmis olduğu yukseltme kiti uygulanmış aracimiza Yunus Şahsuvaroğlu Bey'den tam not aldık .Beğenilerini aracimizi kullanıp dile getirdiler.

V

vedaterdönmez

Bundan sonra inanıyorum ki Distributor firmamız Ssangyong Şahsuvaroğlu'nun desteği ile Ssangyong araclarimizi daha iyi tanıtıp Türkiye'de Ssangyong'un adını daha ileriye hep birlikte tasiyacagiz bir . Bu görev dağılımında siz Ssangyongclubtr üyelerimizin de elinden geleni en iyi şekilde yapacağına eminim.Sayin Yunus Şahsuvaroğlu Bey e hepiniz adına tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

mehmet82

Moderator
Diğer markalarda pek görülmeyecek bir durum aslında bir telefonla Distributor firmanın en tepesindeki kişiye ulaşabilmek Ssangyong kullanıcısı olarak güven verdi.
İlgisi, alakası ve samimiyeti adına Yunus Şahsuvaroğlu Bey 'e kendi adıma teşekkür ederim.

Yunus Bey' in ilgisine ve nezaketine kulübün bir üyesi olarak teşekkür ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

SsTeam

Yönetici
Yunus beye sitemize gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ederim bundan sonra ssangyong markasını tüm üyelerimizin katkılarıyla birlik ve dirlik içinde objektif bir şekilde tanıtmaya ve markanın tüketici gözünde daha önce olduğu gibi bilinirligini arttirip ve sorunların cozulmesinde işbirliği içinde beraber hareket ederek daha güçlü taninan bir marka olma dileğiyle.

Ya vedat abi artık hiç araçlarda yapılan yeniliklerin resimleri burda paylaşılmıyor nedense, noldu ya baska bir mecra mı buldunuz paylaşım için :)

V

vedaterdönmez

Yakında emre bizi izlemeye devam et ;)

ahmetersin

Moderator
Yunus Bey'e nazik davetinden dolayı teşekkür eder klubümüz ile Şahsuvaroğlu arasında güzel birliktelik ve beraberlik oluşturmasını temenni ederim.

Vedat bey bizim Rodius sorularını sorabildinizmi :). geçen gün facebook sayfasında sordum diye yorumumu sildiler maalesef

V

vedaterdönmez

Bana özelden yazarsaniz sorunlarınızı iletirim

baturalpoghan

Moderator
Vedat abi geçen seni aradığım gün Maslak'a da uğradım, humaoto'yu ararken Gürcan Ssangyong'a denk geldim :) Muhabbet ustaya selamını söyledim, benim araca yapılacak getler hakkında konuştuk, yaz sonu inşallah ben de 8 cm kadar yükselmiş olucam :) :)

V

vedaterdönmez

Hayırlı olsun

F

falken34

yunus bey senin arabayı sürerken bakışları "bunu alayım ben " der gibi :D

şaka bi yana gerçekten mutevazi adam yunus bey..başarıları daim olsun...

Nadir rastlanan bir durum. Hem organize eden hem de iştirak eden kişilere sevgiler saygılar.

NOTE 4 ile TAPA TALK bir harika dostum 😉