ÖNERİ BİRGÜN BİZDE YAŞLANACAĞIZ! Gönenli Mehmet Efendi Vakfı-Akçilkardeşler Yaşlı Bakımevi

SsTeam

Yönetici
Sevgili Arkadaşlar.

Gönenli Mehmet Efendi İlim ve Hizmet Vakfı-Akçilkardeşler Yaşlı Bakımevi-Silivri

Silivride konuşlanmış Akçil Kardeşler Huzurevi ziyreti ile ilgili bir organizasyon yapmak istiyorum.
Huzurevinde yaşlılara bakım yapılmakta ve Huzurevi yönetcilerini bir vesile ile tnaıma fırsatı bulundum. Acaip duygulu ve gurulandığım , etkilendiğim bir çalışma içerisindeler. Orada yaşayan Bakıma Muhtaç Yaşlılarımız için bir çok ihtiyaç var , Gönenli Mehmet Efendi İlim ve Hizmet Vakfı ve gönüllüleri epeyce bir çalışma yapmakta. Ancak oradaki Yaşlılarımızın BİR ŞEYE DAHA İHTİYACI VAR ; SEVGİ/İLGİ.

Kısaca bu şekilde giriş yapmak istedim. Huzurevi Yöneticileri ile yaptığım görüşmede bizlerden bahsettim ne kadar geniş kalplere sahip olduğumuzu bahsettim.
Orada bir organizasyon yapmak için müsade istedim ve memnuniyetle kabul ettiler.

Bu vesile ile Bir organizasyon yapmak istiyorum , şu an organizasyona ilişkin bir çalışma yapmadım tavsiyelerinizi alabilirim .

Organizasyonda Yaşlılarımızın ihtiyaçlarını da karşılayabileceğimiz , yardımcı olabileceğimiz kullanılmış veya sıfır giyim , eşyalarımız , vs. gibi malzeme lerlede yardımda da bulunma noktasını genişletmek istiyorum.

İlk etapta Huzur ve onlara zaman geçireceğimiz bir organizasyon ki bunuda şöyle planladım : Huzurevinin bahçesinde bir mangal partisi düzenlemek.

Her türlü fikir açığım , katılım için hepinizden yardım bekliyorum..

cavdare

Moderator
Cevap: BİRGÜN BİZDE YAŞLANACAĞIZ! Gönenli Mehmet Efendi Vakfı-Akçilkardeşler Yaşlı B

vandan katılım şansım yok ama maddi manevi desteklerimiz sizinle...

SsTeam

Yönetici
Cevap: BİRGÜN BİZDE YAŞLANACAĞIZ! Gönenli Mehmet Efendi Vakfı-Akçilkardeşler Yaşlı B

Güzel bir organizasyon olacağını tahmin ediyorum. Forum olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız.

SsTeam

Yönetici

vandan katılım şansım yok ama maddi manevi desteklerimiz sizinle...
ertuğrul bey teşekkürederim , güzel düşünen güzel insanlar ile güzeli mükemmel yapmak için çaba sarfedeceğiz , şimdiden teşekkürederim.

SsTeam

Yönetici

Güzel bir organizasyon olacağını tahmin ediyorum. Forum olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız.
sağolasın kardeşim , ben detayları hazırlayıp paylaşımda bulunacağım..