Barış Manço’nun Ssangyong’u yenileniyor

SsTeam

Yönetici

.
Türk pop müziğinin unutulmaz isimlerinden merhum Barış Manço’nun müzeye dönüştürülen Moda’daki evinin bahçesinde cam bölmede bulunan, 34 BM 777 plakalı SSANGYONG Musso model aracını Ssangyong yetkili bayisi Çakıroğlu Otomotiv...
Türk pop müziğinin unutulmaz isimlerinden merhum Barış Manço’nun müzeye dönüştürülen Moda’daki evinin bahçesinde cam bölmede bulunan, 34 BM 777 plakalı SSANGYONG Musso model aracını Ssangyong yetkili bayisi Çakıroğlu Otomotiv tarafından yenileniyor.

Çakıroğlu Otomotiv’den örnek davranış
2010 yılında ziyarete açılan, Kadıköy Belediyesi’nce “Barış Manço 81300 Moda” adıyla sevenlerinin, ailesi ve hayranlarının buluşma noktası haline gelen evin bahçesindeki Barış Manço’ya ait olan Musso model araç Çakıroğlu Otomotiv tarafından tüm bakımları ve yenilenmesi yapılıyor. Barış Manço ile birlikte fenomen haline gelen 34 BM 777 plakalı Ssangyong musso marka araç 29 Ocak’tan itibaren “Barış Manço 81300 Moda” müzesinde görülebilir. Çakıroğlu Otomotiv Satış Sorumlusu Elif Doğan konu ile ilgili açıklamalarında; Çakıroğlu otomotiv firması olarak hizmette kalite standardımızı yükseltmek için çalışmalarımız hızla sürmekte.


Çağdaş pazarlama ilkeleri doğrultusunda, sosyal kültürel ve kamuya mal olmuş, geçmişte ve günümüzde sevilip sayılan değerli sanatçımız Barış Manço’ nun değerlerinin yaşaması ve yaşatılması için, oğulları Doğukan ve Batıkan Manço’ nun sergilediği bakış açısına destek olmak bu yönde bir katkı sağlamak amacıyla firmamızın markası olan SsangYong’ ın Musso modelindeki, sanatçımızın aracının tamir ve bakımı konusunda destek olmak istedik ve kendileri bizi ziyaret ettiler. Sanatçının oğlu Doğukan Manço, bu duyarlı yaklaşımımızdan son derece memnun olduklarını, Kurucumuz Sayın İbrahim Çakır’ a içtenlikle belirtiler. Satış Müdürü Kerim Çakır’ ın verdiği bilgilerde; Firmamız, Sultanbeyli’de otomotiv sektöründe tam kapsamlı olarak faaliyet göstermektedir.


Sultanbeyli’den değerlerimize ve kültürümüze bu sergilediğimiz davranışımız, markamızın en üst seviyede temsil edildiğinin kanıtı olacaktır. Barış Manço sevenlerine, ailesine ve kendisine saygı anlamında bu desteği vermek bizim için çok onurlu ve duyarlı bir görev. Çakıroğlu Otomotiv olarak Barış Manço’yu hatırlatan her şey sanatçıyla özdeşleştiğinden Musso model araca sahip çıkmak özellikle markamız için ayrı bir önem taşımaktadır. Çakıroğlu Otomotiv olarak markamızı en üst seviyede temsil etmek için destek verdiğimiz bu sponsorlukla, amacımız Barış Manço gibi bir ustaya olan vefa ve duyarlılığımız göstermektir. Son olarak, bizim bu projede yer almamızı içtenlikle karşılayan Doğukan Manço’ya ve ailesine teşekkür ediyoruz.
 

Üst