Bagaj Havuzu

Arkadaslar actyon sports icin bagaj havuzu kullanan var mi? Netten baktim genelde actyon ve kayron icin var ama sports icin goremedim. Benim kuzu hardtop ile kapali ama bir de bagaj havuzu istiyorum. Var mi Alan bilen kullanan?

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

mehmet82

Moderator
Merhabalar;
Plastik siyah kaplama bütün araçlarda var zannediyorum, onun haricinde bir şey istiyorsanız tamamen hayal gücünüze kalmış halı saha halısı kestirip koyan var benim aracımda karton var giren hem suyu çekiyor hem çocuğun puseti fazla hasar görmüyor.

nedimkolat

Moderator
Bir örnekte benim düşüncem; suntalam aracın arkasına biraz ağırlık yapmış olur. Ekstra ağırlığa gerek kalmayabilir.

Siyah kaplama var. Ben ekstradan bir bagaj havuzu düşünüyordum. Ama Actyon sports için bulamadım. Sanırım Yok. Zaten aracı alınca anne stili (ki gerçekten annem verdi :)) eski bir halıyı bagaja serdim. Onu biraz kesip biçip tam olarak da oturtabilirim :)

nedimkolat

Moderator
Halı bende var üzerine birşey koyduğumda halı kayıyor. Arkada ve ya önde toplanıyor.

34 HM 1267

Alper

Moderator
Oto döşemecilerde araç içindeki halıflexlerden var onlardan alıp kesilebilir. Sunta yapıldıysa da birebir kesilip sunta üzerine kaplama da yapılabilir. Bagaja koyulan eşyaların tıngırtısını da keser.

Ben standart kalınlıkta bir suntayı 3cm genişlikte ve çeşitli uzunluklarda ve adetlerde kestim(50cm, 20cm, 5cm) ve
üzerlerini bagaj ile aynı malzeme halı ile kaplayarak altlarına uzunlamasına cırt cırt zımbaladım.
Bagaja eşya koyunca o destek parçalarını da yanlarına oturtuyorum. (Cırt ile bagaj halısına yapıştırıyorum)
Böylece virajlarda, fren ve gaza basmada eşyanın sağa sola öne arkaya hareket etmesini engellemiş oldum.