Arazide Range Rover mı Rexton'mu ?

korandosports

Moderator
Bu iki aracın standart halleriyle hangisi arazide daha başarılıdır bana range gibi geliyor ama geçen yıl alırken bide binek olarak satış görevlisinin bana rexton satmaya çalışırken bütün rakiplerini 3 e katlar ikiye böler falan dedi benimde aklım karıştı (tam falken hocamlık konu)

SsTeam

Yönetici
Cevap: Arazide range rover mı rextonmu ?

vallahi ben icarata bakarım yakıt tüketimi nasıl servis maliyeti nasıl ve parça fiyatları nedir mtv vergisi ne kadar bunları toplayıp çıkardığında rexton'nun alternatifi yok haa para bende pokk :) diyorsan 700 bin bastır al bir range ol bir genç :)

F

falken34

Cevap: Arazide range rover mı rextonmu ?

hocam range ile rextonu karşılaştırmak olmaz...rexton nerde range nerde....:D

arazide derseniz iki araçta orjinal lastiklerle olacak olursa range daha kabiliyetlidir..neticede araç yıllardır arazi konusunda tecrübesi var...
ama at veya mt lastik takılmış rexton ,stock rangeyi arazide ezer...:)
ikisine de at lastik takarsak range yine bir adım öne geçer...sebebi ise traction kontrol sistemi...range roverdeki traction control sistemi çok gelişmiş...
ssangyongdaki ftsc sisteminden biraz daha farklı ama ssangyongdaki ftsc sistemine çok işlevsel...

ben hep şu açıdan bakarım....range rover 500,000tl...yıllık mtvsi 5,000tl...yakıt.14lt/100km... servis zaten hak getire...:D
rexton 100,000tl....mtv:2100tl...yakıt:10lt/100km servis ucuz....

şimdi bu iki araçı karşılaştırmak olmaz..
o kadar param olsa ben olsam range rover almam...büyük lüks suv alacak olsam japonlara yönelirim..toyota land cruiser,mitsubishi pajero,nissan patrol alırım...