Ankara Şehrinin Çılgın SsangYong Severleri Sayfamız Hayırlı Olsun.

SsTeam

Yönetici
Ankara Şehrinin Çılgın SsangYong Severleri Sayfamız Hayırlı Olsun.

Tüm Ankara"lıları Bekliyoruz.
Diğer Şehirlerdeki Arkadaşlardan"da Aynı Buluşmaları ve Sohbetleri Bekliyoruz.

Saygılarımla,
Yönetim

Üyelerden gelen yoğun talepleri dikkate alarak bu sayfayı hizmete açan yönetici arkadaşlara teşekkür ederek başkent ANGARA'nın ilk üye kaydını yapıyorum.

bariskonor

Moderator
Abiler çok hastayım. O yüzden çılgınca bir giriş yapamadım. Ama şöyle dans edebilirim.:e050::koomikcocuk5yt6::dans1:
Fakat bu iyi oldu.Artık kim var kim yok toplu bir yerde olabileceğiz. Ulaşması daha kolay. Darma dağan olduğu için üyeler bir organizasyon yapması güç oluyordu. Teşekkür ederim.

bariskonor

Moderator
Yok değiliz de anca toparlanır. Ben özel mesaj atacağım Ankaralılara. Çabuk görsünler diye

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecmis olsun kim saglam ki herkes hasta okuldaki cocuklar hepsi hasta. Ankara sayfasinda bulusalim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli kulüp üyesi arkadaşlarıma selamlar. Hepimize hayırlı olsun diyor, fikir babasını ayrıca tebrik ediyorum.
Yoğun yaşam koşuşturmasında; şehirler arası aktivite kordinasyonunun zorluğu malum. Umarım artık bir araya gelip gerçek bir kulüp gibi faaliyetlerde bulunabiliriz. Diğer şehirlerden gelme durumu olanlar da katılımda bulunabilirler tabiki.
Saygılarımla
Kemal Türker

selamnun aleyküm arkadaşlar 2008 kayronumuz aküsü bitmesin den dolayı takviye yapmamızın sonucunda başımıza gelen aracı çalışdır ve ekrarınında hdc lambası yandı arac vites yükseltmiyor manuel konuma da gecmiyor ileri geri vites atarken arac küt küt vurma yapıyor koltuk altındaki beyinlere bakıldı bişey yok arıza kodaları silindi yine aynıdeşik ustala sordum şanzuman içindeki selonoik valfı ne varmış ondan dır dedi başka usta şanzumanın ininde şanzuman kartı varmış ondandır dedi başına gelen varmı

nedimkolat

Moderator
selamnun aleyküm arkadaşlar 2008 kayronumuz aküsü bitmesin den dolayı takviye yapmamızın sonucunda başımıza gelen aracı çalışdır ve ekrarınında hdc lambası yandı arac vites yükseltmiyor manuel konuma da gecmiyor ileri geri vites atarken arac küt küt vurma yapıyor koltuk altındaki beyinlere bakıldı bişey yok arıza kodaları silindi yine aynıdeşik ustala sordum şanzuman içindeki selonoik valfı ne varmış ondan dır dedi başka usta şanzumanın ininde şanzuman kartı varmış ondandır dedi başına gelen varmı
Ahmet Bey iyi günler. Aramıza hoşgeldiniz; kendinizi http://www.ssangyongteam.com/konu/1181-uye-tanitimi.html konumuzda tanıtırsanız seviniriz. Ayrıca sormuş olduğunuz sorunun yeri burası değil. Kyron bölümünde http://www.ssangyongteam.com/forum/54-kyron/ sayfa içerisinde uygun konuyu bulabilirsiniz.

Selamlar.. Ankara da buluşucağiz herhalde...Affınıza sığınarak bildiğim ankaralı ssangyong severlerin isimlerini yazacağim buraya.. Bilinmeyen arkadaşlar varsa buraya ekleyelim ve takip edelim nasıl olur?
ilovit (bendeniz) Chophawk , Bariş hoca, Metean22, Ali , Onurdiler.. bu kadar....
Hoşçakalınız...

bariskonor

Moderator
Set, Serdar Sabah, Kemikkıran...
Bir ara Rexton Mert vardı ama sanırım o ayrıldı. Rextonu sattı. Eskinin Süpermoderatör'üydü.