Ankara dan Usta tavsiyesi

ali

Moderator
Ankara'da yaşamama rağmen doğrusu ymy ankara şb ve eski yetkili servis olan gençler otodan başka bir yer bilmiyorum. O yüzden bende bekleyenlerdenim:sneakiness:

Aracı yeni aldım henüz yetkili servise gitmedim ama merak ediyorum. Yarın işimiz olduğunda servis haricinde alternatifimiz var mı?

ali

Moderator
Ankara Oto Tamircileri tanıtım SSangyong sayfasında bunlar çıkıyor . Bahsi geçen yerleri tanımıyorum hiç de gitmedim yanlış anlaşılmasın.

ali

Moderator
yetkili serviste sorun mu var ? ya da pahalı mı ? bilgi amaçlı soruyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ankaradaki yetkili serviste sorun olduğunu düşünmüyorum bir kaç kere gittim. Fiyat pahalı ama bütün yetkili servisler pahalı zaten , Ssangyong a has bir durum değil.
Hatta ben bugün sabah ordaydım arabamdaki bir sorundan dolayı. Servis her daim boş , ilgi alaka güzel. Yapılan işlerle ilgili de bir sorun yaşamadım doğrusu.
Arabamı ilk aldığım zamanlarda 2015 öncesi , Ankarada YMY henüz açılmamıştı. O zamanlar Gençler oto Isuzu servisi(YMY karşısı) aynı zamanda ssangyong
yetkili servisi olarak hizmet veriyordu. Orda Şeyhmuz usta var memnundum kendisinden. Ama son zamanlarda gitmedim hala orda mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Ankara Oto Tamircileri tanıtım SSangyong sayfasında bunlar çıkıyor . Bahsi geçen yerleri tanımıyorum hiç de gitmedim yanlış anlaşılmasın.

Buradaki ustaları deneyen var mı acaba? Benim aracım da bir iki ay içinde bakım ister. Yoksa servise giderim. Yapacak birşey yok malesef. [emoji52]
Benim yetkili servis takıntım var o yüzden bu kadar özel servis arıyorum. Yanlış anlaşılmasın. [emoji16]

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi