Alper / 20 Eylül Doğum Günüm.

Alper

Moderator
İyi günler Sayın Tim. 20 Eylül doğum günüm buradan ilan ediyorum. Umarım bir Rexton hediye alırsınız bana. Teşekkür ederim :D

bariskonor

Moderator
Biz site olarak sana Range Rover alalım, onu satar 2 3 Rexton alır demiştik ama sen demek bir tane istiyorsun. Ne yalan söyleyeyim tok adam farklı oluyor... :biggrin-new::biggrin-new::biggrin-new:
Rengi ne olsun? :highly_amused::highly_amused:

ugurdeniz

Moderator
20 eylülde doğan ünlüler

1934 - Sophia Loren, Uluslararası seks sembolü.
1940 – Taro Aso, Japonya Başbakanı
1964 – Maggie Cheung, Hong kong'lu sinema sanatçısı. Hong Kong'un en çok ödül alan film yıldızı.. Flm.bz: Hero, The Soong Sisters, Mad Monk.
1966 – Nuno Bettencourt, Portekiz doğumlu Rock müzisyeni. Meshur hard rock gubu Extreme'nin gitaristi.
1971 - Henrik Larsson, İsveçli futbolcu. Barcelona ve İsveç milli takımının efsanevi forvetlerinden.
1987 – Jack Lawless, Amerikalı davulcu. Pop-rock grubu Jonas Brother's grubunun davulcusu.
1921 - Kadir Has, Hayırseverliliği ve eğitime desteği Kayserili işadamı (öl. 22 Mart 2007)
1982 - Begüm Birgören, Eskisehirli tiyatro ve dizi oyuncusu. Kırık Kanatlar, Ali'nin Sekiz Günü vs.
1986 - İbrahim Kaş, Karabüklü futbolcu. Defans oyuncusu. Beşiktaş, Getafe, Milli Takim
1987 - Alper Sakallı - fenomenon of ssangyongclubtr , turkey

Son düzenleme:

Alper

Moderator
20 eylülde doğan ünlüler

1934 - Sophia Loren, Uluslararası seks sembolü.
1940 – Taro Aso, Japonya Başbakanı
1964 – Maggie Cheung, Hong kong'lu sinema sanatçısı. Hong Kong'un en çok ödül alan film yıldızı.. Flm.bz: Hero, The Soong Sisters, Mad Monk.
1966 – Nuno Bettencourt, Portekiz doğumlu Rock müzisyeni. Meshur hard rock gubu Extreme'nin gitaristi.
1971 - Henrik Larsson, İsveçli futbolcu. Barcelona ve İsveç milli takımının efsanevi forvetlerinden.
1987 – Jack Lawless, Amerikalı davulcu. Pop-rock grubu Jonas Brother's grubunun davulcusu.
1921 - Kadir Has, Hayırseverliliği ve eğitime desteği Kayserili işadamı (öl. 22 Mart 2007)
1982 - Begüm Birgören, Eskisehirli tiyatro ve dizi oyuncusu. Kırık Kanatlar, Ali'nin Sekiz Günü vs.
1986 - İbrahim Kaş, Karabüklü futbolcu. Defans oyuncusu. Beşiktaş, Getafe, Milli Takim
1987 - Alper Sakallı - fenomenon of ssangyongclubtr , turkey
Eyvallah abi araştırma süper olmuş ben de cuk oturmuşum aralarına. Teşekkür ederim :victorious: