Adana YMY Fatura.Sizce nasıl?Değiştireyim mi servisi?

parça ve yağ/filtre normal ama şu her yaptığı işçiliğe ayrı ayrı değilde tek kalem olarak alsalar daha iyi olurdu..
buda yeni moda herhalde..

İşte bu dediğiniz gibi yeni moda.
Ssangyong degilmi
Dahadoğrusu şahsuvaroglu degilmi
Ne beklenirki

YvzNazli

Moderator
Hocam SsangYong ile alakası yok ki bunun bugün Vw Servisine de gitseniz yapılan işçilikler ayrı ayrı yazılıyor.
Tabiki tek kalemde yazsalar daha iyi lakin sistem bu şekilde yürüyor.
Bu arada listeyi kabartan fren balataları olmuş, onun dışında fiyat fena değil.
Antifiriz işçiliğine de 45Tl alınmasını etik bulmuyorum lakin servis ahlakı bu yönde.

Sabah 10'da verdiğim araba 18'de servisten çıktı.Gecikmeyi elemanlarının izinde olmasıyla açıkladılar.Onu da geçtim,akşama kadar orda beni alıkoydularda bir yemek söyleyelim şu adama diyen biri olmadı.Kendim internetten baktım bişeyler sipariş ettim.Yani bir avuç para bırakıyorsun adamlara ama bir açlığın susuzluğun var mı diye soran olmuyor.En gariban esnaf bile yapmaz bunların yaptığını.Bunu da bir not düşeyim istedim.

Pazarlık yapsaydınız. Ben Peşin ya da tek çekime Fiyat indirimi istiyorum kısmen olabiliyor. Özellikle İşçilik ücretlerinde fiyat düşebiliyor.

Satın almak istediğiniz hizmeti bilerek gitseniz pazarlık yapabilirsiniz ama benim durum öyle olmadı.Araç en son 40 binde servise gelmiş.Ben 80 binde götürdüm.Aracın evveliyatını bilmediğim için müdehale edemedim.Adamlar şunuda değişmemiz lazım bunuda değişmemiz lazım dedikçe fatura kabardı.Herşeye okey demek durumunda kaldık.

YvzNazli

Moderator
Önce serviste analiz yaptırıp ufak bi araştırmadan sonra servise veya sanayiye gidebilirdiniz lakin şu saatten sonra yapacak bişey yok bakımınız hayırlı olsun .

Servisin hizmet tutumu konusunuda da şikayet edebilirsiniz, Tuzla Ymy ye gidiyorum ve Yenibosna Ymy ye gitmişliğim var Çay Kahve Aburcubur Yemek Playstation Bilardo gibi hizmetleri var.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi