Actyon ve Actyon Sports Tamir Klavuzu

SsTeam

Yönetici
arkadaslar motor şanziman difransiyeller enjektorlere koltuklardan kapı kollarına aracın en ufak vidasına kadar nasıl sokulup takıldıgını gosteren pdf dosyası bende mevcut isteyen olursa yardımcı olurum ...

SsTeam

Yönetici
Cevap: actyon ve actyon sports tamir pdf dosyası

Bende istiyorum nede olsa acemi binici önce mahmuzları sonra atı alırmış

0

01TV661

biraz geç olmuş ama bende bende istiyorum.
ustanın yanında bende uğraşarak bir şeyler öğrenmek istiyorum
şimdiden teşekkürler...

O

orçun81

arkadaslar motor şanziman difransiyeller enjektorlere koltuklardan kapı kollarına aracın en ufak vidasına kadar nasıl sokulup takıldıgını gosteren pdf dosyası bende mevcut isteyen olursa yardımcı olurum ...
Sabri Abi bende istiyorum.... Nasıl alabilirim senden?

cavdare

Moderator

internetten açmıyor...ya benim bilgisayarda sıkıntı var ya sitedede...mümkünse sizdeki pdf dosyasını gönderebilirmisiniz...2010 action sport..

SsTeam

Yönetici

Arkadaslar dosya cok buyuk ve benım i pad de nasıl sızlere malı olarak gonderebılırım bılmıyorum

O

orçun81

Sabri abi bana mail atarmasın?

SsTeam

Yönetici

Merhabalar. Bu dosyayı nasıl temin edebilirim? En olmadı kargo masrafı bana ait olmak üzere, cd ye kopyalayıp gönderebilirmisiniz zahmet olmazsa.Teşekkür ederim.

bana da gönderebilirseniz sevinirim. Dosya elime ulaşırsa kendi bulut serverıma yükleyip herkesin kolayca ulaşabileceği bir link de koyabilirim siteye.

Ssangyong ActyonSport 4x4 2008

cavdare

Moderator

bariskonor

Moderator

Abi nasıl kutlu insanlarsınız sizler yaaa...:smug::000200776fv:
Bu linkleri Şahsuvaroğlu'na da atın da web sitesine koysunlar. Bari buraya üye olmayan diğer SS sahipleri de nasiplensin, Şahsuvaroğlu da hizmet nasıl olur görsün.

SsTeam

Yönetici

yunus sahsuvarogluna mail attım yuz yuzze geldıgımıde soyledım bana sponsor olun tv ye program yapalım 2 rexton 2 actyon sports tam donanımlı aracla zor yollar tarzı bir belgesel dusunuyorum teknık alt yapı ve baglantılarım var ama sahsuvaroglundan cevap yok :fatigue:

cavdare

Moderator

programı yinede yapalım kendimiz izleriz.. :)
şakası bir tarafa izci tarzı bir organizasyon yapsak - hem gezmiş oluruz- hem düşündüğünüz programın deneme çekimi olmuş olur..

SsTeam

Yönetici

Burda onemli olan sahsuvaroglunun arkamızda durması kamera yönetmen ve teknik alt Yapi hazır , az çok tv kanallari ile de bağlantım var Gezenbilirciler gibi bir program yapabiliriz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mehmet82

Moderator

Sabri abi Süper olur çoğunlukla sponsorlarla ve gezi ekibi kendi ceplerinden bu programları çekip 3-4 deneme bölümü kanallara pazarlama şeklinde gelişiyor. Zor yollar ekibinin hızlı yükselişlerini takip edersen ilk bölümde hangi araçla başladılar şu anda ne kullanıyorlar, Benimde çeşitli kanallarda tanıdıklarım var bende bu işi çok seneler önce düşündüm lakin deneme bölümleri için konaklama,araç, montaj,ekip,ekipman ciddi paralar tutuyor ve güzel bir şeyler çıkmazsa ortaya hepsi çöp oluyor.