Actyon sports subwoofer

Merhaba. Aranıza yeni katıldım. Actyon sports aracıma slim subwoofer bağlamak istiyorum. Aranızda bağlayan varsa kabin ölçüleri konusunda beni aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler...

Merhaba. Aranıza yeni katıldım. Actyon sports aracıma slim subwoofer bağlamak istiyorum. Aranızda bağlayan varsa kabin ölçüleri konusunda beni aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler...
öncelikle hoşgeldin hocam
aynı seriden arkadaşımız bağladı resimleri var hatta aldıgı ürünleri linklerini paylaşarak resimli anlattı emeğine sağlık.

form içinde var incele

Bu konuyu inceledim. Kapılara mid takılmış.. Ben subwoofer bağlamak istiyorum pandizotçuya gitmeden önce buraya sormak istedim. Ölçüleri öğrenirsem belki hazır aktif subwoofer alabilirim..

nedimkolat

Moderator
Oytun Bey iyi günler, konularımız arasında Actyon Sports ses sistemi uygulamalarında slim bass yaptıran arkadaşlarımıza ait paylaşımlar mevcut. ,konuları incelemenizi tavsiye ederim.

Oytun Bey iyi günler, konularımız arasında Actyon Sports ses sistemi uygulamalarında slim bass yaptıran arkadaşlarımıza ait paylaşımlar mevcut. ,konuları incelemenizi tavsiye ederim.
Nedim bey iyi günler. Mehmet beyin konusunu inceledim kendisine mesaj attım ama dönüş alamadım. Kabin ölçülerini öğrenebilirsem belki aktif subwoofer alıp pandizotçuyla uğraşmadan çöZebilirim işi diye düşünüyorum