Actyon sports spacer

Merhaba,

Actyon sports aracım için 40-50 mm alüminyum spacer flanş arıyorum. Elinde olup satmak isteyen yada yenisini yaptırmam da yardımcı olabilecek değerli forum üyesi arkadaşların desteğini bekliyorum. Saygılarımla...

Merhaba,

Actyon sports aracım için 40-50 mm alüminyum spacer flanş arıyorum. Elinde olup satmak isteyen yada yenisini yaptırmam da yardımcı olabilecek değerli forum üyesi arkadaşların desteğini bekliyorum. Saygılarımla...
Merhaba dostum,

Ducki diye bir mağaza var. İstediğiniz spacerı satıyor. Sahibinden sitesinde ve kendi sitesinde satıyor. Yaptırmana gerek kalmaz. Fiyatı da bijonlar dahildi ve uygundu.

Gunaydin flanslarin fiyatlari son zamanlardan sonra flansh larin fiyatlari cok yukseldi bende istyordum fakat sonra eksi ofsetli jant ve lastik buldum bf onlari taktim com daha guzel oldu

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gunaydin flanslarin fiyatlari son zamanlardan sonra flansh larin fiyatlari cok yukseldi bende istyordum fakat sonra eksi ofsetli jant ve lastik buldum bf onlari taktim com daha guzel oldu

Aynen ben de - 5 offsetli jant buldum. Bu hafta taktıracağım inşallah. Spacer en ucuzu 1000tl civarı. Jant almak daha mantıklı olabiliyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ewet 1000tl diyenlerinki de demir inanilmaz agirlar demir flansin 1tanesi 4aaliminyum flasdan daha agir kendim bizzat tanik oldum jant almakla ii yaparsiniz daha guzel oluyor