Actyon Sports Jant

• Konbuyu başlatan orçun81
  • Başlangıç tarihi
O

orçun81

Herkese saygılar selamlar...
Mt lastiklerim hem yakıtı arttırdıkları için hemde asfalt kullanımın araziye oranla daha fazla oluğu için farklı bir jant alıp söküp lazım olduğunda kullanmak istiyorum.

Bundan ötürü başladım araştırmaya.
Bizim jant ölçüleri standart olarak 5x130 16 ve 84 bilezik
araştırdığımda gördüm ki ticari araç sınıfında ki örneğin
Fiat Maxi Ducato
Renault Master
Peugeot
Opel Movano
Vw volt
Mercedes Sprinter

hepsi 5x130 16 kullanıyorlar ve sadece bir ikisinin göbekleri farklı onuda açtırabiliriz sanırım
etrafınızda bu tarz araçların jantlarından olan var mı?
Benim ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

V

vedaterdönmez

Herkese saygılar selamlar...
Mt lastiklerim hem yakıtı arttırdıkları için hemde asfalt kullanımın araziye oranla daha fazla oluğu için farklı bir jant alıp söküp lazım olduğunda kullanmak istiyorum.

Bundan ötürü başladım araştırmaya.
Bizim jant ölçüleri standart olarak 5x130 16 ve 84 bilezik
araştırdığımda gördüm ki ticari araç sınıfında ki örneğin
Fiat Maxi Ducato
Renault Master
Peugeot
Opel Movano
Vw volt
Mercedes Sprinter

hepsi 5x130 16 kullanıyorlar ve sadece bir ikisinin göbekleri farklı onuda açtırabiliriz sanırım
etrafınızda bu tarz araçların jantlarından olan var mı?
Benim ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?
Bende 4 adet 18 jant var lastiği ile birlikte transporter de kullanmıştım 5x120 uyar mı acaba fotoğraf atayım bi bakın Ekli dosyayı görüntüle 767

O

orçun81

Çıkma orjinal jant bakın derim :)
Baktım onlara adamlar kafayı yemişler tanesine 400 diyo. Sıfır jant var o paraya...

- - - Updated - - -

Bende 4 adet 18 jant var lastiği ile birlikte transporter de kullanmıştım 5x120 uyar mı acaba fotoğraf atayım bi bakın Ekli dosyayı görüntüle 767

Vedat düşüncen için çok teşekkürler. Bana uymaz malesef.
16 jant olması lazım ve azami 5x127 olabilir.

F

falken34

internette biraz araştırmanız gerek..5x127 jant birçok firmada var..hatta bir sprinterde görmüştüm..

O

orçun81

internette biraz araştırmanız gerek..5x127 jant birçok firmada var..hatta bir sprinterde görmüştüm..
Kaptan açık konuşayım sürekli kullanmayacağım için 1500-2000 tl para vermek pek işime gelmiyor.
Birde çok yaygın kullanılan bir jant değil satmaya kalksam sıkıntı olur...

F

falken34

hımm..o zaman ikinci elde temiz düşmesini beklemek gerek..ben yine kulak kesilirim..haber gelirse paylaşırız...

O

orçun81

Gün itibariyle jant işini çözdüm arkadaşlar moderatorler isterlerse konuyu kaldirabilirler...