Actyon Sports Hoparlör Montajı

Evet abilerim uzun süredir araştırıyordum ve hoparlörleri aldım ön iki kapıya taktrdım sony 5 yollu 16cm yeni model coaxsiyel hoparlörü almıştım resimler altta.Hoparlörlerden çok memnunum son ses de bile 0 bozulma var para bulunca arkaları da değiştirmeyi düşünüyorum.Arkadaşım servisin orjinal hoparlörler soketli başkası iyi olmaz dediği hoparlörü soketin altından kabloyu keserek yeni hoparlöre lehimledi 16 cm pandizotu yuvanın kenarına vidaladı üzerine hoparlörü monte etti ve yalıtım amaçlı etrafına da bant çekti çok güzel oldu. Dükkan da Nevşehir'de yakın olan varsa bekleriz.
https://www.facebook.com/media/set/?set=o.124480054261037&ref=mf

Ekli dosyayı görüntüle 1566Ekli dosyayı görüntüle 1565Ekli dosyayı görüntüle 1567Ekli dosyayı görüntüle 1568Ekli dosyayı görüntüle 1569Ekli dosyayı görüntüle 1570Ekli dosyayı görüntüle 1571Ekli dosyayı görüntüle 1572Ekli dosyayı görüntüle 1573Ekli dosyayı görüntüle 1574Ekli dosyayı görüntüle 1575

O

orçun81

Onleri hiç sokmedim. Arkalari degistirdim. 16 cm küçük gelmişti orjinali spralle kesip ortasına oturttup taktim. Soketlride komple iptal edip normal papuçlu yaptım bi sıkıntı yasamadim.
Şimdide sizde Güle güle kullanin