Actyon Sports Gıcırdama Sesi Hakkında

• Konbuyu başlatan f-a-t-i-h
  • Başlangıç tarihi
F

f-a-t-i-h

Arkadaşlar merhaba,

2010 Model Actyon Sports aracım mevcut fakat bir sıkıntı mevcut aracımda,

Araçta bir gıcırtı sesi var.!!

Bayağı gacır gucur ses yapıyor acaba diyorum,kabinin contası cama mı değip bıaktığı için böyle bir şey oluyor diye düşünüyorum

Bu gibi bir durum yaşayan var mı acaba..???

SsTeam

Yönetici
Cevap: !!!...gicirdama...!!!

alt şaseye aracın yolcu kabini ve motor bolumu 6 veya tam emin degilim 8 vidayla takoz uzerınden baglı onlar gevşemiş olabılır aracın altına yatıp kontrol etmekde fayda var .

korandosports

Moderator

benimde contalar ses yapıyor servise danıştığımda artık sert contayla yapmışlar servis birdahaki 10.000 kmye kadar buluruz dedi bide yağladılar 5.000 km ses gelmedi şuan 5.500 km yol yaptım yağlandıktan sonra yavaş yavaş o sesler gelmeye başlıyor

ali

Moderator

Arkadaşlar merhaba,

2010 Model Actyon Sports aracım mevcut fakat bir sıkıntı mevcut aracımda,

Araçta bir gıcırtı sesi var.!!

Bayağı gacır gucur ses yapıyor acaba diyorum,kabinin contası cama mı değip bıaktığı için böyle bir şey oluyor diye düşünüyorum

Bu gibi bir durum yaşayan var mı acaba..???
Benim de arka kabin ile yolcu kabininin birleşme noktasındaki lastik fitil ses yapıyordu.
Silikon sprey denilen bir ürün var. Onu fitillin üzerine sıkıyorsun, ses mes kalmıyor.

F

f-a-t-i-h

Benim de arka kabin ile yolcu kabininin birleşme noktasındaki lastik fitil ses yapıyordu.
Silikon sprey denilen bir ürün var. Onu fitillin üzerine sıkıyorsun, ses mes kalmıyor.
Hocam nerede bulabiliriz ''O'' bahsettiğiniz ürünü...?