Actyon Sports Çadır Kabin

cengiz67

Moderator
Cevap: çadır kabin

Tekzen de satılıyor desem ama resimdekinden daha basiti.huma oto dakiler fiyatlarda uçmuş,birde yurtdışı sitelerinde envayi çeşit ve fiyatlara var

cengiz67

Moderator

çadırın yury dışı fiyatınıda bulamadım...[/QUOTE] ebayda veya aliexpress te ROOF TENT olarak aratırsanız 190 usd başlıyor 5000 usd ye kadar gidiyor

legionee

Moderator

Güzel güzel olmasına da çok kullanıp hakkını vereceksen almalı bence, öteki türlü paraya yazık. Aynı iş daha basit malzemelerle görülebilir tahminim. Ya da az daha paraya kıyıp çekme karavan alınabilir.

cavdare

Moderator

cengiz abi üsteki resimdekinden bulamadım..

ali hocam bazen düşünmüyor değilim... actyonsport yerine 2.7 rexton alayım arkasınada birtane küçük çekme karavan...
ama manuel vites olmayışı - awd sistemi beni vazgeçiriyor..
.hele bir haziran gelsin bakalım- eğer korandosport 4*4 gelirse, ondan alıp yüksek kabin yaptırabilirim..
yada yazın bu aracın üstüne kendim birşeyler yapmaya çalışacağım..

cavdare

Moderator
Cevap: Actyon Sports' Çadır Kabin

Bunun için önce kabinin tavanı güçlendirmemiz lazım

Sanırım gerek olmayabilir. Opel corsanın tavanı bile kaldırıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

camouflage

Moderator

Tavanı güçlendirmeden ziyade, şöyle bir şeyin üzerine montaj olur diye tahmin ediyorum.

cavdare

Moderator

ilhami hocam benim araçta kabin var.. kabine üstüne- alttan vereceğim demir direklere bağlı- buna benzer bir bar yaptıktan sonra üstüne çadır benzeri birşeyler yapmayı düşünüyorum..
alttan direk vermezsem kabin yüke çok dayanmayabilir. eğer aracı değiştirmezsem yazın öncelikle kabinin ara sürgülü çamını aracın arka camının yerine uyduracağım.. böylece kabinle araç arası ulaşım sağlanacak. sonrasında kabini içden direklerle güçlendirip- aracın ortalarına kadar uzanan barlar yapıp sonrasındada üstüne çedır benzeri birşeyler yapmayı düşünüyorum... maksat boş durmayalım.. :)