Actyon Sports Boğaz Kelebeği ve Egr Temizligi

Arkadaslar aracımin yakıtınin arttığını farkedince bogaz kelebegini ve egr baglantisini temizleme ihtiyacı duydum.
En son 110binde temizlemistim.simdi145bin oldu.
Yok böyle bir pislik.manifold girişi kapandı kapanacak gibi olmuş.Çubuklu koromu siyirdim .Resim eklemeye çalıştım olmadi

Elinize sağlık yalnız o kadar kısa sürede bu kadar kir yapması biraz fazla gibi sanki kelebek bu kadar yağlı kurum yaptıysa intercooler ve borularında temizlenmesi iyi olabilir. Kirlenme böyle fazla olduğuna göre karter havalandırmasındaki yağ hava ayırma filtresi(valfi) düzgün çalışmıyor olabilir, onu da temizlerseniz daha verimli ve uzun süreli bir temizlik yaşarsınız gibi naçizane tavsiyemdir. İyi günler.

Elinize sağlık yalnız o kadar kısa sürede bu kadar kir yapması biraz fazla gibi sanki kelebek bu kadar yağlı kurum yaptıysa intercooler ve borularında temizlenmesi iyi olabilir. Kirlenme böyle fazla olduğuna göre karter havalandırmasındaki yağ hava ayırma filtresi(valfi) düzgün çalışmıyor olabilir, onu da temizlerseniz daha verimli ve uzun süreli bir temizlik yaşarsınız gibi naçizane tavsiyemdir. İyi günler.
KESİNLİKLE TAVSİYENİZİ DİKKATE ALIYORUM.İLK İSİM HAVALANDIRMA TEMİZLEMEK OLACAK