Actyon Sports Bagaj Hacmi :))

Evet abilerim şekilde görüldüğü gibi sol tarafta 4 çuval patates ortada karpuzlar,kavunlar,sebzeler ... Bahçeden hasılatı topladım yükledim kocaoğlanın sırtına :) Daha da alır tabiki.
 

SsTeam

Yönetici
Abi bunla ilgili benimde yasamis oldugum bir animi paylasmak isterim gecen sene tursu zamani adapazarinda hendek merkeze alisverise gittik malum teyzemlerle ve 5 evin tursuluk malzemesini aldik ki bagaj kapanmicak kadar doldu yukleyen haldeki satici abinin su cumlesi hosuma gitti bunun kasada delik mi var da 250 lik dodge nin alacagi malzemeyi aldi nerdeyse die :) o zaman resim cekmek aklima gelmedi ama yukum oyle coktuki arabanin arkasi cokmustu rahat 600 kilo vardir die dusunuyorum cunku hep cuvalla almistik :) sinifinda heleki bu arka kabinle daha buyuk bagaj hacmi olan pick up bilmiyorum walla :)
 
Geçen gün dikkat ettimde. Amaroklar daha mı uzun? Bagajları daha mı buyuk? Hatta bu kısa gibi gelince sevinmiştim... Göz yanılması mı?
 

SsTeam

Yönetici
Bence goz yanilmasi olma ihtimali yuksek cunku amarokun kasa hatlari daha sivri ama derinligi bizim araclar kadar oldugunu sanmiyorum
 

camouflage

Moderator
Bir o hacmi Paşa için kullanıyoruz :)
 

Üst