Actyon Sports Almak İstiyorum

Arkadaşlar merhaba ben izmirden emre.Action sport otomatik almak istiyorum ama, forumlarda otomatik arızası çok okuyorum. Bu konuda bilgi verirmisiniz.

Cevap: action sport almak istiyorum

Emre Selam Aramıza hoşgeldin. umarım gönlünde yatan ikiz ejderi bulursun ve alırsın..

şanzıman konusunda daha bilgili arkadaşlar eminim sana yardımcı olacaktır.

ben kyron kullanıyorum 1 senedir 73.000 de aldım şuan 94000 de bir sorun yaşamadım bu birazda sanırım kullanımla alakalı...

mehmet82

Moderator

Hoş geldin aramıza.
Ben 2. actiyonumu kullanmaktayım yaklaşık 5 sene olacak ikisi de 4x4 otm. benim başıma şanzuman ile ilgili bir problem gelmedi, alırken klasik bir anlaya göster aracı komple baksın sonra bir sorun alacağını düşünmüyorum. Bu aracın Şanzumanı bence gayet başarılı ve sağlamdır. Sen doğrusunu yapıyorsun insanlar kulaktan dolma laflarla ön yargılı yaklaşıyor bu araçlara merak ettiğin başka şeyler olursa sorarsın elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışır diğer arkadaşlarımızda. Zaten formları da bir gözden geçirirsen kafandaki çoğu soruya yanıt bulabilirsin. Şimiden hayırlı olsun.

izmirdeki firma 5 ileri olan otomatik şanzımanı öneriyor.5 ileri olan mercedes yapmış.6 ileri olan mercedes değilmiş galiba.Şöyle 50bine kadar siyah otomatik bakıyorum.Cevaplarınız için teşekkürler.

cavdare

Moderator
X di farkını bilmiyorum. Şu ana kadarda görmedim. 4*4 vergi indirimi nden faydalandığı için 4*2 ile aynı vergiyi öder. İsteğe bağlı olduğu için lazım olursa seni büyük sıkıntı lardan kurtarır. Diğer zaman larda iki çeker gidersin.

ugurdeniz

Moderator
act.sportsların arkası yüksek oldugu için ve araç arkadan itişli oldugu için çamurda ve karda sırf arka 2 itişli bir act.sportsun işi zor.
sürekli pati çeker bu tarz ağır koşullarda. hatta önden çekişli kış lasitikli bir otomobilin arkadan çekişli bir actyon'dan bir adım daha önde oldugunu düşünüyorum.
ama 4 çeker bir actyon'unuz varsa tadından yinmez.
heleki bu 4 lastikte kış lastikleri varsa zincir mincire gerek yok.kar kış kıyamet bas git.
bu ocakta ben 2010 4x4 için ne vergi vereceğim , bilmiyorum.
bu arabayı alırken vergisinin düşük olmayacağını bile bile aldım. sorun etmedim vergiyi.
ama şu günlerde merak da etmiyor değilim

ugurdeniz

Moderator
ertuğrul hocam ,
şimdi internet bankacılığı üzerinden mtvyi ödemek için geçtim.
önce ödeyip sonra mı o bahsettiğin dilekçeyi biryerlere yazacağız ?
yoksa önce itiraz mı edeceğiz ?
yardımcı olur musun .

cavdare

Moderator
Actyonsport altında Mtv başlığında site adresleri ve dilekçe örneği/ gerekli bilgiler var. Dilekçe yi hemen ver. Vergi n düşsün öyle öde. Önce ödersien biricide verdiğin fazlalık ikinciden düşer.

Merhaba, 2008 model Actyon Sports 2.0 sxdi 4x4 otomatik aracımı satmayı düşünüyorum, henüz malum siteye ilan koymaya vakit bulamadım, sanırım yarın yada salı günü ilan da açarım. Aracımda hiç boya veya değişen yok, çalışmayan aksamı da yok, ekspertiz raporuyla satın almıştım, 2. sahibiyim. Ilgilenirseniz karşıyakadayım.

Ssangyong ActyonSport 4x4 2008