8 Ağustos Cumartesi & Pazar Riva Konaklamalı Gezi

cengiz67

Moderator
3 sene rivada kamp yaptım deniz bir harikadır ama haftasonu ailesiz maalesef bana uymuyor gidecek olanlara iyi eğlenceler

SsTeam

Yönetici
Evet sitemizin demirbaslarindan katılım bekliyorum her ne kadar siteye uzun zamandır girmesiniz bile cevabınızı bekliyorum.

selam arkadaşlar sagıma baktım soluma baktım kimse benle gelmiyor bende tek başıma geliyorum şimdilik son dakika benle gelmek isteyen olursa getirim yanımda :)

acaba olta da getirsem mi yanımda bişiler tutarmıyız :)

gelcem dedim ama ben yanıma ne alacamı ne getiricemi falan bilmiyom :( bilgilendirin ki hazırlanayaım

ahmetersin

Moderator
Abi bir aksilik olmaz ise bende gelicem ama benimde kampa nelerin getirilmesi hakkında bilgim yok ilk kampım olacak

SsTeam

Yönetici
Merhaba ahmet'cim öncelikle ( Kop Gel ) :) kampımıza hoş geldin.

Alışveriş işini cumartesi toplu olarak yapacağız gerekli olan malzemeler yatılı kalacaklar için çadır vs Yok ben arabamda yatarım dersen yastık sivrisinek kovucu lazım olabilir.

Seyyar ışık işini ve mangalı neco halledecek semaver lazım olacak semaveri olan var ise yok ise satın alalım ben 1 adet 3 metreye 3 metre gazebo gölgelik getireceğim onun dışında mayo don kamyon lastiği içlik'de lazım olabilir :)

ahmetersin

Moderator
Hoşbuldum abim. Dediğim gibi ilk kamp olayım olacağı için semaver malesef yok. Ben ancak akşam dahil olabilirim abi cuma günüde tam olarak sayı belirtirim

SsTeam

Yönetici
Ben arabamdayim semaver bende war is gorur getirim yanimda bilginiz olsun yedek mangalda war
Eyvallah Jan Jan odun zaten çok orada ayrıca kömüre ihtiyacımız olmaz sanırım.

Buluşma saati ve yeri olarak ortak bir noktada buluşacağız herkes kaç gibi müsait olur cumartesi öğlen'mi akşam mı belirtirse sevinirim.

Buluşma yeri olarak da ümraniye ikea otoparkı olabilir alışverişi de oradan yapıp direkt riva'ya geçebiliriz.

mehmet82

Moderator
Yok abi bu sefer hırs yaptım işimi iptal ettim. Çok sevdiğim bir abim le katılıyorum.
1.Mehmet KOŞAR
2.Ahmet EKİNCİOĞLU
çadır olta hep arabanın arkasında geri kalanı doğaçlama olacak :a (184):

Olta bende de war arabada ama hic avlanmadim orda o yuzden ne lagazim bilmiyorm cantayi getiricem ama ise yararmi bilinmez

SsTeam

Yönetici
Arkadaşlar toplanma yerimiz cumartesi saat 4-5 gibi ümraniye ikea önünde olunulacak
Alışveriş yapıldıktan sonra toplu olarak Riva kamp alanına geçilecek toplam'da 5-6 araç 10 kişi civarında katılım sağlanacak

Bazı arkadaşlarımız pazar günü kampa katılım sağlayacak bende numarası olmayan arkadaşlar 0532 207 47 70 no numaradan bana ulaşabilir

Kampa katılım sağlayacak ve konaklayacak arkadaşlar ona göre çadır yastık ortü vs getirebilir.

Mangal Işıldak Çay demlemek için gerekli malzemeleri Neco ve Jan arkadaşımız getirecek onun dışında telsizleri olan arkadaşlar telsizlerini yanında getirebilir.

Ben portatif 4 kişilik masa sandalye 2 adet gölgelik 3x3 metre gazebo getireceğim.

Şimdiden ilk konaklamalı Gezici Team aktivetimiz hayırlı olsun.